Gebelikte mide Bulantisına ne iyi gelir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kendimce tarafından oluşturulan Gebelikte mide Bulantisına ne iyi gelir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,471 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte mide Bulantisına ne iyi gelir
Konbuyu başlatan Kendimce
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve59

Kendimce

Kayıtlı Üye
rank
Hanimlar normalde bulanti kusma nadiren oluyordu ilac kullanmiyordum ancak bir haftadir artti 3 gundur de ne yesem kusuyorum. Doktor randevuma 2 hafta var saglik ocagina gittim 2 tane serum verdiler. Bu durumu yasayan var mi ne önerirsiniz hala midem bulaniyor ?
Gebelik 15+4

Son düzenleme:

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
Beyaz leblebi ve çubuk krakerle geçirdim o dönemi. 22.haftama kadar da bulantı ve kusmam oldu. Bende kusma 12.haftadan sonra başladı. Çabuk geçer inşallah

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Hanimlar normalde bulanti kusma nadiren oluyordu ilac kullanmiyordum ancak bir haftadir artti 3 gundur de ne yesem kusuyorum. Doktor randevuma 2 hafta var saglik ocagina gittim 2 tane serum verdiler. Bu durumu yasayan var mi ne önerirsiniz hala midem bulaniyor ?
Gebelik 15+4
Canm bana hiçbişey iyi gelmedi ben serumla ayakta kalıyodum

Kendimce

Kayıtlı Üye
rank
Beyaz leblebi ve çubuk krakerle geçirdim o dönemi. 22.haftama kadar da bulantı ve kusmam oldu. Bende kusma 12.haftadan sonra başladı. Çabuk geçer inşallah
Ya ayniymis bende de 13.haftada basladi yavas yavas artti son 3 gundur cok kotuyum. Kraker iyi gelmedi, leblebi alayim yarin onu deneyeyim.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canm bana hiçbişey iyi gelmedi ben serumla ayakta kalıyodum
Allah yardimcin olsun canim gercekten çok zormus bulanti. Ben ilk aylarda cok rahattim bulantim cok azdi.

Bu22

Kayıtlı Üye
rank
Gebelik 15+4
Ben 18 haftamdayim prilam ilacı kullandığım halde hala kusmalarim oluyo Allah yardımcın olsn seninde canım

Kendimce

Kayıtlı Üye
rank
Ben 18 haftamdayim prilam ilacı kullandığım halde hala kusmalarim oluyo Allah yardımcın olsn seninde canım
Amin canim Allah senin de yardimcin olsun. Insallah gecer bu gunlerimiz de. Az önce ögrendim kizkardesimin de dogumu baslamis hastanede ,yaninda olamiyorum da , ona da dua et canim hayirlisiyla dogumu olsun.

T

Tugcy

Guest
Bana muz ve yeşil elma iyi gelmişti. Hic kusmadim ancak hep bulantim ogurmem oluyor. 17 haftalik bebegim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar