Gebelikte oruç

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru Ulus tarafından oluşturulan Gebelikte oruç başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,107 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte oruç
Konbuyu başlatan Ebru Ulus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ebru Ulus

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar mübarek Ramazan ayı geldi benim gibi hamile olup oruç tutacak olan varmı yazarsaniz çok sevinirim benim ilk hamileliğim de şeker çıktı bunda o kadar sorun olmuyor orucumu tutmak istiyorum benim gibi olan varsa yazar mısınız 😘

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
İlk 3 ay ve son aylara doğru tutulmasını önermio doktorlar cnm yine de sen bilirsin

H

Hemdem

Guest
Bende 6. Haftamdayım doktorum 3 litre su içmek ve sahura kalkmak kaydıyla tutabilirsin dedi ama o kadar su içebilir miyim bilmiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba arkadaşlar mübarek Ramazan ayı geldi benim gibi hamile olup oruç tutacak olan varmı yazarsaniz çok sevinirim benim ilk hamileliğim de şeker çıktı bunda o kadar sorun olmuyor orucumu tutmak istiyorum benim gibi olan varsa yazar mısınız 😘

Son düzenleme:

YagmurArar

Kayıtlı Üye
rank
Sevgili arkadaşım iki can taşıyorsun ve kusura bakma ama hamileyken oruç tutmuyoruz diye de cehenneme giitmeyiz ki ilk başta kendinden önce bebeğini düşünmem lazım bu kafalara gerçekten kızıyorum dinimiz zaten tutma demiş niye bebeğine zarar verirsin bu daha günah kaç saat susuz ve aç normal beden zor kaldırıyor minicik bebek nasıl kaldırsın lütfen bu zihniyetden biraz çıkın

Monilu

Kayıtlı Üye
rank
Sevgili arkadaşım iki can taşıyorsun ve kusura bakma ama hamileyken oruç tutmuyoruz diye de cehenneme giitmeyiz ki ilk başta kendinden önce bebeğini düşünmem lazım bu kafalara gerçekten kızıyorum dinimiz zaten tutma demiş niye bebeğine zarar verirsin bu daha günah kaç saat susuz ve aç normal beden zor kaldırıyor minicik bebek nasıl kaldırsın lütfen bu zihniyetden biraz çıkın
Sonunda mantıklı bisiler yazan bi anne. Bol sıvı tüketmemiz ve vitaminleri almamız gerekiyor. Az ve sık yemek yememiz lazım. Süreç zor bi de covid süreci. Bünyenin sağlam tutulması lazım. Iftardan sonra yemeğe yüklenmek mantık li değil.

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür orucluyum sende cok rahatsiz olmuyorsan tut allah yardim ediyor🤗🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar