Gebelikte sigara içen var mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Edanur yılmaz tarafından oluşturulan Gebelikte sigara içen var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,811 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte sigara içen var mı
Konbuyu başlatan Edanur yılmaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Balımm

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Gebeyken sigara kullanan var mı kızlar
Ben iciyordum midem bulandi hamile oldugumu bilmeden tiksindim simdi kokusundan bile nefret ediyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maalesef benimde 3. Gebeliğim diğerlerinde de içmiştim bırakamadım ama azalttım 3 4 gün de 1 paket alıyorum biliyorum kötü keşke bırakabilsem de bırakamadım
Mideniz bulanmadi mi benim canim istiyor bi yudum iciyorum ama istigime pisman oluyorum miden bulaniyor basim donuyo

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ben iciyordum midem bulandi hamile oldugumu bilmeden tiksindim simdi kokusundan bile nefret ediyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mideniz bulanmadi mi benim canim istiyor bi yudum iciyorum ama istigime pisman oluyorum miden bulaniyor basim donuyo
Keşke olsaydı bende de sayesinde bırakırdım belki mide bulantılarım aşırı oluyordu ama bişeyler yiyebildim mi canım sigara istiyordu yine ilk 4 ayda tiksinip bırakırsan bırakıyorsun o sırada bırakmazsan daha da bırakılmıyor

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Keşke olsaydı bende de sayesinde bırakırdım belki mide bulantılarım aşırı oluyordu ama bişeyler yiyebildim mi canım sigara istiyordu yine ilk 4 ayda tiksinip bırakırsan bırakıyorsun o sırada bırakmazsan daha da bırakılmıyor
Cok sukur 3 hafta icmiyorum aklima bile gelmiyor ins sizde birakirsiniz kendimden cok bebegimi dusunmek zorundayim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar