Gebelikte sürekli idrar gelmesi neden olur

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gaye Güven özdağ tarafından oluşturulan Gebelikte sürekli idrar gelmesi neden olur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,957 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte sürekli idrar gelmesi neden olur
Konbuyu başlatan Gaye Güven özdağ
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ecrin & elif

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Sürekli idrarım geliyor tuvaletten çıkamıyorum sabahtan beri başına gelen var mı ? Neden olur ve nasıl geçer

Enfeksiyon varsa sürekli idrara çıkarsınız, çok su tüketiyorsanız, böbrekleriniz hızlı çalışıyorsa, yada hamileliginizin ileriki haftalarindaysaniz mesanenize baskı yaoiyirdur bebek az da olsa idraracikma hissi duyarsınız.

Gaye Güven özdağ

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim canım geçmiş olsun. Tahlillerini yaptır muhakkak
Pazartesi ilk isim o 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Enfeksiyon varsa sürekli idrara çıkarsınız, çok su tüketiyorsanız, böbrekleriniz hızlı çalışıyorsa, yada hamileliginizin ileriki haftalarindaysaniz mesanenize baskı yaoiyirdur bebek az da olsa idraracikma hissi duyarsınız.
Enfeksiyondan şüphe ediyorum yanmam da var

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Pazartesi ilk isim o 😊

Enfeksiyondan şüphe ediyorum yanmam da var
O zaman muhakkak enfeksiyondur. Keşke bugün aile hekiminize gitseydiniz uygun ilaçlar yazardı, çok rahatsiSaniz yarın acile gidin enfeksiyon iyi bir şey değil gebelik için bebeğe zararı çok fazla. Sizin yanmanizda var epey ilerlemiş görünüyor.

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank

Valla ben aslında su falanda tüketmiyorum ama ilk defa başıma geldi ve yanma oluşunca korktum

Valla ben aslında su falanda tüketmiyorum ama ilk defa başıma geldi ve yanma oluşunca korktum

17 haftalık hamileyim korktum gercekten

17 haftalık hamileyim korktum gercekten
Bende 5haftalikken idrar yolu enfeksiyon vardi ozaman şase verdi doktorum gecti sonra 15 haftakardaydi galiba yanma falan yoktu ama gmagri oldu tahlilde yine enfeksyon cikti bu haftalarda ilac veremem sen bol bol su ic dedi 2litre su tuketyordum en az daha cok wc gitsende kurtuldum oyle sadicu bil sivi tuketerek su tuketmeniznin bebege faydasi cok sik idrarar ciksanizda su tuketin temizliyor cunku ama pazartesi tahlil yaptırın

Gaye Güven özdağ

Kayıtlı Üye
rank
O zaman muhakkak enfeksiyondur. Keşke bugün aile hekiminize gitseydiniz uygun ilaçlar yazardı, çok rahatsiSaniz yarın acile gidin enfeksiyon iyi bir şey değil gebelik için bebeğe zararı çok fazla. Sizin yanmanizda var epey ilerlemiş görünüyor.
Pazartesiyi bekliyorum mecbur

Oluyo canm normal bebek baskı yapıyo sanırım
Ama yanma da oluyor

Ama yanma da oluyor
Bende 5haftalikken idrar yolu enfeksiyon vardi ozaman şase verdi doktorum gecti sonra 15 haftakardaydi galiba yanma falan yoktu ama gmagri oldu tahlilde yine enfeksyon cikti bu haftalarda ilac veremem sen bol bol su ic dedi 2litre su tuketyordum en az daha cok wc gitsende kurtuldum oyle sadicu bil sivi tuketerek su tuketmeniznin bebege faydasi cok sik idrarar ciksanizda su tuketin temizliyor cunku ama pazartesi tahlil yaptırın
Bende su içmeye caliscam pazartesiye kadar bol bol

Ama yanma da oluyor
Merhaba benim de ilk hamileliğimde olmuştu özellikle gece sürekli uyanıyordum.Doktor bebeğin kesesi büyüdükçe mesaneye baskı yapıyor ondan sürekli bu şekilde oluyor demişti
Yanmam olduğu için korkuyorum

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Pazartesiyi bekliyorum mecbur

Ama yanma da oluyor

Ama yanma da oluyor

Ama yanma da oluyor