Gece beslenmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep'in annesii tarafından oluşturulan Gece beslenmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,135 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gece beslenmesi
Konbuyu başlatan Zeynep'in annesii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar kızım 15 aylık gece bir kere mama için kalkıyor ama sonrasında uyutmak için baya uğraşıyorum gece beslenmesini bırakmak için erken mi yoksa ideal mi birde nasıl bir yol izlemem lazım acaba deneyimli anneler yardımcı olur musunuz

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba arkadaşlar kızım 15 aylık gece bir kere mama için kalkıyor ama sonrasında uyutmak için baya uğraşıyorum gece beslenmesini bırakmak için erken mi yoksa ideal mi birde nasıl bir yol izlemem lazım acaba deneyimli anneler yardımcı olur musunuz
Maşallah canım benim kızım 10 aylıktan sonra artık geceleri uyanmamaya başladı

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
canim gece beslenmesini bebegin kendi birakmasi gerek geceler senmi kaldiryorsin beslenmeye ya kendimi kalkyor?

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Gece uzun süre mı uyuyor canım acıktığına kalkıyor dur. Uyanınca olduğu yerden kaldırmadan ışık açmadan sessiz ortamda mamasını ver tekrar uyut

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah canım benim kızım 10 aylıktan sonra artık geceleri uyanmamaya başladı
Ya ne güzel ben 15 aydır ne zaman rahat kesintisiz uyudum inan ki bilmiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

canim gece beslenmesini bebegin kendi birakmasi gerek geceler senmi kaldiryorsin beslenmeye ya kendimi kalkyor?
Hayır canım kendisi uyanıyor biberon gelene kadar ağlıyor sonrasında da oturuyor

Gece uzun süre mı uyuyor canım acıktığına kalkıyor dur. Uyanınca olduğu yerden kaldırmadan ışık açmadan sessiz ortamda mamasını ver tekrar uyut
Akşam 7 gibi bizimle yemek yiyor 9 gibi mamasını içip uyuyor gece 4 de mama için uyanıyor sadece sokak lambası aydınlatıyor odayı normalde de ışık açmıyorum ama oturuyor anne baba demeye başlıyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ya ne güzel ben 15 aydır ne zaman rahat kesintisiz uyudum inan ki bilmiyorum

Hayır canım kendisi uyanıyor biberon gelene kadar ağlıyor sonrasında da oturuyor

Akşam 7 gibi bizimle yemek yiyor 9 gibi mamasını içip uyuyor gece 4 de mama için uyanıyor sadece sokak lambası aydınlatıyor odayı normalde de ışık açmıyorum ama oturuyor anne baba demeye başlıyor
Sen alıştırmsys başlasan ya canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ben bazen oğlum uyanmasın diye 6 aylık bu arada. O uyanmadan göğüsumu veriyorum alması için baya uğraşıyorum uyku sırasında verdiğim için hiç uyanamdan emdiği için de uyanmiyor ben de rahat ediyoryn çünkü uyanırsa 😂😂vay halime

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Csn
Ben bazen oğlum uyanmasın diye 6 aylık bu arada. O uyanmadan göğüsumu veriyorum alması için baya uğraşıyorum uyku sırasında verdiğim için hiç uyanamdan emdiği için de uyanmiyor ben de rahat ediyoryn çünkü uyanırsa 😂😂vay halim
Canım emzirirken bende aynı yapıyordum en fazla 2 3 saat rahat uyurdum sonrası hep ağlama ile geçerdi 1 yaşına kadar böyle devam etti yaşından sonra gece 1 defa kalkmaya başladı ama sonrasında uyumuyor hava soğuk oluyor uyanınca o yüzden bıraktırmam lazım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Csn

Canım emzirirken bende aynı yapıyordum en fazla 2 3 saat rahat uyurdum sonrası hep ağlama ile geçerdi 1 yaşına kadar böyle devam etti yaşından sonra gece 1 defa kalkmaya başladı ama sonrasında uyumuyor hava soğuk oluyor uyanınca o yüzden bıraktırmam lazım
O Zaman yavaş yavaş bıraktır canım öncelikle de ml olarak mesela 150 ml mi veriyorsun 120 yap gün ve gün düşür o zaman bırakması da kolay olur

Tüm sayfalar yüklendi.