Gece beslenmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep'in annesii tarafından oluşturulan Gece beslenmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,110 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gece beslenmesi
Konbuyu başlatan Zeynep'in annesii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ay gerçekten mi🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Onu da denedim ama ben tamamen bıraktırmak istiyorum

Öncelikle çok teşekkür ederim kızım alerjik bir bebekti 6.aydan itibaren alerjik mama kullandık inek sütüne alerjimiz devam ediyor keçi sütü çok denedim içmiyor ama yoğurt keçi sütüyle yapıyorum bende bırakmak istiyorum teşekkür ederim deneyeceğim 💕

Teşekkür ederim 💕
Rica ederim kuzum, anladım canım , bende keçi sütü ile başladım bebeğim bir türlü içmedi farklı bir kokusu ve tadı varya ondan herhalde, inek sütü anne sütüne ve mamaya çok yakın bir tadı var bebekler içebiliyorlar, istersen bimde ve şokta satılan çocuk devam sütleri var ben aslında son bir aydır şokta satılan dan veriyorum bebeğime çok şükür bir sıkıntı yaşamadık ablamda çocuklarına veriyor, sende mamadan kesmek istiyorsan onu kesinlikle denemelisin, bide ne yaptın bebeğin hâlâ kalkıyor mu yada denedin mi bu yöntemleri işe yaradı mı kuzum

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Hi! My name is Galen and I'm glad to be at gebeliktakibim.com. I was born in Greece but now I'm a student at the Virginia Polytechnic Institute and State University.
I'm normally an diligent student but this half-year I had to travel abroad to visit my kindred. I knew I wouldn’t have time to complete my argumentative essay, so I’ve found the best solution to my problem - ESSAYERUDITE.COM >>> https://essayerudite.com/write-my-essay/
I had to order my paper, as I was pressed for time to finish it myself. I chose EssayErudite as my argumentative essay writing service because it’s respected and has a lot of experience in this market.
I received my order on time, with proper style and formatting. (argumentative essay, 68 pages, 3 days, PhD)
I never thought it could be possible to order argumentative essay from an online writing service. But I tried it, and it was successful!
I would certainly recommend this essay writing service to all my friends ;)
@Azranurun annesi 🤔🙄

Hi! My name is Galen and I'm glad to be at gebeliktakibim.com. I was born in Greece but now I'm a student at the Virginia Polytechnic Institute and State University.
I'm normally an diligent student but this half-year I had to travel abroad to visit my kindred. I knew I wouldn’t have time to complete my argumentative essay, so I’ve found the best solution to my problem - ESSAYERUDITE.COM >>> https://essayerudite.com/write-my-essay/
I had to order my paper, as I was pressed for time to finish it myself. I chose EssayErudite as my argumentative essay writing service because it’s respected and has a lot of experience in this market.
I received my order on time, with proper style and formatting. (argumentative essay, 68 pages, 3 days, PhD)
I never thought it could be possible to order argumentative essay from an online writing service. But I tried it, and it was successful!
I would certainly recommend this essay writing service to all my friends ;)
@Demetdemet sen anliyonmu

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim kuzum, anladım canım , bende keçi sütü ile başladım bebeğim bir türlü içmedi farklı bir kokusu ve tadı varya ondan herhalde, inek sütü anne sütüne ve mamaya çok yakın bir tadı var bebekler içebiliyorlar, istersen bimde ve şokta satılan çocuk devam sütleri var ben aslında son bir aydır şokta satılan dan veriyorum bebeğime çok şükür bir sıkıntı yaşamadık ablamda çocuklarına veriyor, sende mamadan kesmek istiyorsan onu kesinlikle denemelisin, bide ne yaptın bebeğin hâlâ kalkıyor mu yada denedin mi bu yöntemleri işe yaradı mı kuzum
İnek sütüne alerjimiz devam ediyor o yüzden inek sütü içemiyoruz ya kaç gündür kusma var iştahı yok gündüz bile mama içmiyor belki bu vesileyle kendisi bırakır diye düşünüyorum

Adsız anne adayı

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar kızım 15 aylık gece bir kere mama için kalkıyor ama sonrasında uyutmak için baya uğraşıyorum gece beslenmesini bırakmak için erken mi yoksa ideal mi birde nasıl bir yol izlemem lazım acaba deneyimli anneler yardımcı olur musunuz
Acikmasa uyanmaz neden gece yemesini kesiceksin ki bence kesme kendi kendine keserse o ayrı bişey

Adsız anne adayı

Kayıtlı Üye
rank
Ya alışkanlık yaptı aç olmasa da aynı saatte kalkıyor ve sonra uyumuyor
Aç değilse o zaman ayrı alışkanlıkları kendi kendine degisiyo benim kızda geceleri iki saatte bir uyaniyordu aylar geçtikçe saat farkı uzadı bu sefer geç yatmaya başladı kendi kendine degistiriyo Allah bütün annelerin yardımcısı olsun gerçekten çok zor büyütmek

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Aç değilse o zaman ayrı alışkanlıkları kendi kendine degisiyo benim kızda geceleri iki saatte bir uyaniyordu aylar geçtikçe saat farkı uzadı bu sefer geç yatmaya başladı kendi kendine degistiriyo Allah bütün annelerin yardımcısı olsun gerçekten çok zor büyütmek
Hem çok zor hem çok güzel 🙂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar