Gelişmeyen bebek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hilal tarafından oluşturulan Gelişmeyen bebek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,371 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gelişmeyen bebek
Konbuyu başlatan Hilal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şerife_ysr

Hilal

Kayıtlı Üye
rank
Bnde şuan 9 hafta olmam lazm hala 5 bck hafta deniliyo kanamam var iğne oluyrm progestan kullaniyrm kesede düzensizlik var dendi belki gelişmemiş de olabilir alt ultrasonla kalp atisina bakildi yavas denildi perşembe günü belli olacak hayırlısıyla bakalım Allah büyüktür canım 🙏
Hayırlısı olsun insaAllaj, biz hep öyle dedik.. benmde şuan 9+1 olmam lazım ama üç haftadır 5+6 ve kalp atışını duymadık

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Benim arkadasimda oldu aynen dil hapı vermişti sancılanmıştı kanaması oldu düşürdü ama onun sıkıntısı yoktu kalp atışı vardı öğrenince istemedi dil hapı berdi özel ogun 3 sezeryan ardı ardinaydi 4 de tehlikeli olunca istemedi

N

Nesrin

Guest
Hayırlısı olsun insaAllaj, biz hep öyle dedik.. benmde şuan 9+1 olmam lazım ama üç haftadır 5+6 ve kalp atışını duymadık
Bna bugün 6 haftalk dedi normalde 8 hafta olmam gerekiyo kalp atışı yok kürtaj yapcz dedi gelişmemiş dedi bnde bekleyelim blki gelişir dedm 5 gün beklcz pazartesiye kadar eğer gelişme olmazsa kürtaj yapcz dedi

Elfzynpgkhn

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkürler arkadaşlar cevaplarınız için, ilaçla sonlandırma oldunuzmi peki.. ben kürtaj olmak istemiyorum
9 hafta biraz büyük bir bebek yani ilaçla senin için zor olur bnce ağrı kanamanvs. Daha iyi bir doktora gorun oda aynisini derse kürtaj bnce Rabbim kimsenin kucagini boş birakmasin bol bol dua et saglikla sorunsuz bir şekilde atlatirsin bacım insallah üzüldüm adına gercekten cok zor bir durum

Ezgielvin

Moderator
Mod
rank
Merhaba geçen soru sormustum, kesem geriden geliyor diye, ben şuan 9 haftalık olmam lazım ama bebek üç haftadır hiç gelismemis ve halen 5+6 olarak görünüyor ve kalp atışını duymadık :( doktor kürtajla almam lazım sağlıklı gebelik değil dedi. Ben başka doktora gorunmek istyrm
Başına böyle birşey gelen varmı acaba
Allah yardimcn olsn cnm

Tüm sayfalar yüklendi.