Genital bölge

• Konbuyu başlatan Kızannesi
  • Toplam 106 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kızannesi tarafından oluşturulan Genital bölge başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,314 kez görüntülenmiş, 106 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Genital bölge
Konbuyu başlatan Kızannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş koç

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ay beni çok güldürdünüz hakkınızı helal edin 🤣🤣🤣 bende ilk başlarda ağdamı yapabiliyordum karnım büyüdükçe jilete döndüm eşime emanet edememe konusunda aynı fikirdeyiz 🥰
Ay yok yok ayna çok güzel bir fikir boşver kocaya emanet etmeyi. Şahsen ben öyle bir yanlışa düşersem hayatımın yanlışı olur 😂

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar kusura bakmayın lütfen bunu sorduğum için genital. Bölge temizliğini nasıl yapıyorsunuz etrafımdan duydum da ağda zararliymis hamilelikte intertte baktım da tüy dökücü kremler kimyasal madde olduğu için zarar li siz neyle yapoyorsunuz
Canım ben ilk gebeligimde de kuaförde ağda yaptırdim. Hatta hastane yatış olmadan önce bile yaptırdım hiçbir sıkıntı olmadı. İkinci gebeligimde de yaptırıyorum sıkıntı olmadı sadece canin aciyor biraz ama 20 gün rahatsın. Ben gebelik planlamadan önce lazer yaptırmıştım. O kadar memnundum ki kuaför yüzü unutmuştum. Hamile kalınca agdaya gitmek işkence gibi geldi erkeleye erteleye zor gittim. Jiletle hemen uzama oluyor birde riskli biraz iç kisimlar kesebilirsin. Ama ağda baya temiz tutuyor seni. Jilette 3 4 günde tekrar uzama oluyor. Ağda yaptirirsan rahat edersin

Sevgi123

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben ilk gebeligimde de kuaförde ağda yaptırdim. Hatta hastane yatış olmadan önce bile yaptırdım hiçbir sıkıntı olmadı. İkinci gebeligimde de yaptırıyorum sıkıntı olmadı sadece canin aciyor biraz ama 20 gün rahatsın. Ben gebelik planlamadan önce lazer yaptırmıştım. O kadar memnundum ki kuaför yüzü unutmuştum. Hamile kalınca agdaya gitmek işkence gibi geldi erkeleye erteleye zor gittim. Jiletle hemen uzama oluyor birde riskli biraz iç kisimlar kesebilirsin. Ama ağda baya temiz tutuyor seni. Jilette 3 4 günde tekrar uzama oluyor. Ağda yaptirirsan rahat edersin
Daha önce hiç kuaföre ağda yaptırmadım evliliğimin yedinci yılı ama utanıyorum kızlar doktordan bile gülmeyinde bana 🤣

Kizlar kusura bakmayın lütfen bunu sorduğum için genital. Bölge temizliğini nasıl yapıyorsunuz etrafımdan duydum da ağda zararliymis hamilelikte intertte baktım da tüy dökücü kremler kimyasal madde olduğu için zarar li siz neyle yapoyorsunuz
Ben hamileligimin ilk zamanları kendim evde ağda yapıyordum son aylarima doğru agdaya gittim çok şükür bi skıntı da olmadı

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Daha önce hiç kuaföre ağda yaptırmadım evliliğimin yedinci yılı ama utanıyorum kızlar doktordan bile gülmeyinde bana 🤣
Ağda yaptırmak istersen zamanla alışırsın canım el mahkum yani. Sonra yasiyacagin rahatlığı düşün. Bende hala utanıyorum ama ilk zamanlar gibi değil. 😄Sonra alan almış satan satmış ne utanması diyorum. Şaka tabiki buda. Mecburiyetler canım hijyende önemli olunca paşa pasa yaptiriyorsun.😄

Tüm sayfalar yüklendi.