Genital bölge

• Konbuyu başlatan Kızannesi
  • Toplam 106 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kızannesi tarafından oluşturulan Genital bölge başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,249 kez görüntülenmiş, 106 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Genital bölge
Konbuyu başlatan Kızannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş koç

Sevgi123

Kayıtlı Üye
rank
Ağda yaptırmak istersen zamanla alışırsın canım el mahkum yani. Sonra yasiyacagin rahatlığı düşün. Bende hala utanıyorum ama ilk zamanlar gibi değil. 😄Sonra alan almış satan satmış ne utanması diyorum. Şaka tabiki buda. Mecburiyetler canım hijyende önemli olunca paşa pasa yaptiriyorsun.😄
Doğumdan önce bi denicem yaptırabilirsem 🤣🤣🤣 sende haklısın alan almış 🤣🤣🤣 da bu utangaçlığım yüzünden doktoruma bile illallah ettirdim

H

Hanife Şeylan

Guest
Bu konuda kararım kesin ve net valla asla güvenmiyorum adama 😂😂 elime düşeceksin diyen adamdan kesip biçmesinden başka bişey beklemem 😂😂😂
Bende eşime yaptırıyorum canım kusura bakma bunu söylediğim için ama genital bölge onlara o kadar lazim ki kiyamiyorlar zaten biliyor zarar verse uzun bir süre yanına yaklasamaz o yüzden rahatlıkla emanet edebilirsin eşine😂😂

Sevgi123

Kayıtlı Üye
rank
Doğumu göze almış kadın bir ağdacıdab utanmak yakismadi sana.Denizi geçtin derede kaldın canim 😄😄😄😄
🤣🤣🤣🤣 Doğumdan da korkuyorum da vakti gelince çıkıyor bir şekilde ama diyorum iyiki normal doğurmamışım o masaya o çatala normal doğurmadığım halde 3 kere çıktım öldüm öldüm dirildim sanki 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
🤣🤣🤣🤣 Doğumdan da korkuyorum da vakti gelince çıkıyor bir şekilde ama diyorum iyiki normal doğurmamışım o masaya o çatala normal doğurmadığım halde 3 kere çıktım öldüm öldüm dirildim sanki 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Evet zor oluyor ilk zmaan acemi oluyorsun nefesini kontrol edemiyorsun düzgün ikinamiyirsun bütün zorluklari yaşıyorsun. Ama bebek çıkınca dünya varmış diyorsun. Sonra bı melek yanağına konuyor. Zorluğun en güzel yanı

Kizlar kusura bakmayın lütfen bunu sorduğum için genital. Bölge temizliğini nasıl yapıyorsunuz etrafımdan duydum da ağda zararliymis hamilelikte intertte baktım da tüy dökücü kremler kimyasal madde olduğu için zarar li siz neyle yapoyorsunuz
Ben kendi dr sormuştum Ağdayı bana yapabilirsin bi sakıncası olmaz demişti ama bilemem seni sen kaç haftalıksın

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 24. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık mısır büyüklüğünde.
Bu andan, bebeğinizin beklenen doğum tarihine kadar olan sürede bebeğinizin ayakları yaklaşık iki kat artarak 45 mm den 83 mm ye çıkacaktır. Bazı anneler doğum öncesi prova niteliğindeki Braxton Hicks kasılmaları (doğum öncesi kasılmaları) yaşayabilirler. Daha önce gebe kalmış kadınlarda daha erken başlar ve daha şiddetli olur. Gebelik sırasındaki baş dönmelerine karşı yan tarafınıza yatmanız size faydalı olacaktır.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 32 cm ağırlıgı 640 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
🤣🤣👍👍👍 Kız maymuna döndüm kuaförede gidemiyorum saçlarım boya istiyor kaşlarım alınmak 🤣🤣🤣 halim perişan ❤️🥰🥰🥰
Ay boya zaten yasak benim saçları da görsen mahvoldu Allah'tan kaş alma derdim yok doğdum doğalı kaş almadım 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok yok ona geldim mi kesip biçmezler 😁😁😁😁😁😁
Kendim gözlerimi bağlar yaparım yinede ona emanet etmem 😂

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar kusura bakmayın lütfen bunu sorduğum için genital. Bölge temizliğini nasıl yapıyorsunuz etrafımdan duydum da ağda zararliymis hamilelikte intertte baktım da tüy dökücü kremler kimyasal madde olduğu için zarar li siz neyle yapoyorsunuz
Cnm ben jilet kullanıyordum son aylarında ayna karşısında eşimde kuaför olduğu için kol bacak kaş bıyık o yapardı🙈😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok ay benimkisi acımaz aslaa. Adam benden çok hamile triplerinde doğumda da suni sancı verdirecem ona benimle birlikte doğursun 😂😂😂
😂😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bende eşime yaptırıyorum canım kusura bakma bunu söylediğim için ama genital bölge onlara o kadar lazim ki kiyamiyorlar zaten biliyor zarar verse uzun bir süre yanına yaklasamaz o yüzden rahatlıkla emanet edebilirsin eşine😂😂
Yok kuzum yok kim ne derse desin benimkisi vicdansız asla emanet edemem. Ben acı çekerken o oturur güler 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.