Genital bölge

• Konbuyu başlatan Kızannesi
  • Toplam 106 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kızannesi tarafından oluşturulan Genital bölge başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,051 kez görüntülenmiş, 106 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Genital bölge
Konbuyu başlatan Kızannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş koç

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Gebeliklerde hiçbir erkek benimki kadar garip davranmamıştır bundan eminim hadi 3 ay geçti 6 ayım kaldı ama doğumda napacam ben onu düşünüyorum. Bende bende diyip doğumhane ye koşar heralde 😂😂😂
😂😂 Allah için gelsin de içeride o kadar şeyi görünce narkoz vermeden senden önce bayılır sonra der ne oldu diye

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Melek.

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar kusura bakmayın lütfen bunu sorduğum için genital. Bölge temizliğini nasıl yapıyorsunuz etrafımdan duydum da ağda zararliymis hamilelikte intertte baktım da tüy dökücü kremler kimyasal madde olduğu için zarar li siz neyle yapoyorsunuz
Ben bu yaşıma kadar hep ağda yaptım.. İlk bebeğimde de ağda yapmıştım. Doğumdan sonra uzun süre idare edecek olan ağda.. Dikkatli ve düzgün yapıldığında bi zararı olduğunu sanmıyorum ama..

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Kizlar kusura bakmayın lütfen bunu sorduğum için genital. Bölge temizliğini nasıl yapıyorsunuz etrafımdan duydum da ağda zararliymis hamilelikte intertte baktım da tüy dökücü kremler kimyasal madde olduğu için zarar li siz neyle yapoyorsunuz
Canım doktor eldiveni dediğimiz eldivenler varya beyaz olan o çok iyi alıyo hem azaltıyo dene istersen

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Tüm sayfalar yüklendi.