Genital temizlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynepkoroglu42 tarafından oluşturulan Genital temizlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,576 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Genital temizlik
Konbuyu başlatan Zeynepkoroglu42
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tynlyla

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Daha önce normal doğum yaptıysan açılma zaten oluyormuş bana ebeler öyle söylemişti daha erken canım zamanında gelir inşallah
Evet öyle dedi banada ama benden nişan geldi çok erken değil tam haftası ile uyumlu 37+5 günlük premuture değildir 36 sıkıntı biraz ben şuan tam 9 ay 1 haftalık hamileyim 16 günüm var doğuma bebeğim dış ortama hazır araştırdığıma göre doğsun artık 38 de bari doğsun diyorum çünkü yoruldum kalbim kaldirmiyor benim 3 hamileliğim stres yaşadım hep tabiki sagliklica gelsin de minik kızım 🤲

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Evet öyle dedi banada ama benden nişan geldi çok erken değil tam haftası ile uyumlu 37+5 günlük premuture değildir 36 sıkıntı biraz ben şuan tam 9 ay 1 haftalık hamileyim 16 günüm var doğuma bebeğim dış ortama hazır araştırdığıma göre doğsun artık 38 de bari doğsun diyorum çünkü yoruldum kalbim kaldirmiyor benim 3 hamileliğim stres yaşadım hep tabiki sagliklica gelsin de minik kızım 🤲
Anladım canım sağlıkla kucağına alırsın inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar