Sorum var Göbek kaşıntı catlak oluşumu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde merve92m tarafından oluşturulan Göbek kaşıntı catlak oluşumu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 861 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göbek kaşıntı catlak oluşumu
Konbuyu başlatan merve92m
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gülhanım

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hamilelik kimler ne kullaniyor göbeği için malum kaşinti oluyo arada herkeste olmayabilir bende olmustu doğal diye hindistan cevizi yağı kullanıyorum şu aralar iyi geliyor lierac onerdi doktor ama cok pahali diye almadim çatlağım yok çok şükür bu arada 27 haftalik😊siz ne kullanıyorsunuz paylasalim kızlar 😊
Cnm o vücuda bağlı bazilarinki hiç catlamiyo bazilarinkide çok catliyo ve ne kullansansa fayda etmiyo mallesef şimdi bende yok diye sevinirsin ama doğumdan sonra cikiyo bende çok sevinmiştim bende olmadı diye ama bebiş doğunca hertarafimda çatlamışdi

Raziyye

Kayıtlı Üye
rank
Salam canm 8 aya biz kacnci hafdada giriceyz?su an 26+5
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rica ederim canım

Bende bilmiyordum ama annem biliyordu 😂😂
Abla ben sana bi şe soylemek isdiyorum şimdi benm gebeliyim 26+5 ben hangi hafdada 8 aya giricem rica etsem soylermisin?

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Salam canm 8 aya biz kacnci hafdada giriceyz?su an 26+5

Abla ben sana bi şe soylemek isdiyorum şimdi benm gebeliyim 26+5 ben hangi hafdada 8 aya giricem rica etsem soylermisin?
31. Haftada 8 aylık olmuş oluyorsun canım 31 ve 35 arası

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Hamilelik kimler ne kullaniyor göbeği için malum kaşinti oluyo arada herkeste olmayabilir bende olmustu doğal diye hindistan cevizi yağı kullanıyorum şu aralar iyi geliyor lierac onerdi doktor ama cok pahali diye almadim çatlağım yok çok şükür bu arada 27 haftalik😊siz ne kullanıyorsunuz paylasalim kızlar 😊
Valla cnm bnmde öyle daha 4 aylık şimdiden çatlaklarım oluştu. Mor mu desem siyah mı desem bilemedim 🤷‍♀️🤦‍♀️

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 32. Haftasındasınız.
Bebeğin ayak ve al tırnakları ve gerçek saçları oluşur. cildi pürüzsüz hale gelir. Bu haftadan sonra kalan 7 haftada şimdiye kadar aldığı kilo kadar ağırlığı artacak.
uterus artık diyafram ve mideye baskı yaptığı için nefes darlığı ve mide yanması şikayetleri artar. sırt ağrılarında artış olur. gece yatarken yastığınızı yükseltmeniz gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 41 cm ağırlıgı 1780 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar