Sorum var Görümce

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sarı kızım🐇💛 tarafından oluşturulan Görümce başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,157 kez görüntülenmiş, 75 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Görümce
Konbuyu başlatan sarı kızım🐇💛
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿

sarı kızım🐇💛

Kayıtlı Üye
rank
Görümcem geçen yıl boşanmışdı burda bizimle kaldı 2 yıl, o zamanlar beni kardeşiyle boşamak istiyodu bana iftiralar atdı, geçen yıl başqa birine kaçtı evlendi, şimdi kardeşinin çoçuğu olduğu için buraya gelnek istiyo ama ben onu görmek istemiyorum ne yapmam lazım ona karşı çok sinirliyim

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Görümcem geçen yıl boşanmışdı burda bizimle kaldı 2 yıl, o zamanlar beni kardeşiyle boşamak istiyodu bana iftiralar atdı, geçen yıl başqa birine kaçtı evlendi, şimdi kardeşinin çoçuğu olduğu için buraya gelnek istiyo ama ben onu görmek istemiyorum ne yapmam lazım ona karşı çok sinirliyim
Gelmesıne ızın verme bosanmıs 2 sene bakmıssın ustune bıde bosatmak ıstemıs senı alma o yılanı evıne yaptıklarının bedelenı odesın bı zahmet

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Allah səbr versin size yuz verme iygilenme

sarı kızım🐇💛

Kayıtlı Üye
rank

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Səbr edirəm qaynanam deyir ki hikkəsən kinlisən, nə edəcəysən özünə edəcəysən nə qızıma nədə oğluma heç nə olmayacaq.
Allah hec götürmesin elebil gelin yox nöker saxlayilar adami özleriki qiz qiraq özgedi ay baci bişeyki baldiz deyirsen ilan 🐍 zeher tökür hemişe
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Karışma hiç bişey olmamış gibi yap diyo

Annesi kızıma güzel yemekler yap bebeye ben bakarım diyo beni sinirlendiriyo, sütüm çok oluyodu kesilmek üzere sinirden
Sende bebeyine bax valah özünü buraxma

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
Ben olsam kabul etmem sen onun yolunu açarsan yine musallat olur sana

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Bence muhatap olma gelmesinede izin verme sonuç olarak sana kötülüğü olmuş sana iftira atmış yuvani bozmaya çalışmış cizgini koy

Ben olsam kabul etmem sen onun yolunu açarsan yine musallat olur sana
Katılıyorum kuuzm❤️

Tüm sayfalar yüklendi.