Grip arkadaşlar bi bakar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde DuyguHiraa tarafından oluşturulan Grip arkadaşlar bi bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,330 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Grip arkadaşlar bi bakar mısınız
Konbuyu başlatan DuyguHiraa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mahliye

DuyguHiraa

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar kızım 5 yaşında düb aferin şurup verdim ama sanırsam bi işe yaramadı grip oldu bana da seper diye korkuyorum korkum da hapşırurken kendimi bol bırakamıyorum çok kasıyorum 16 +5 haftalığız 😔 kızım için ne ilaç yada evde bişe yapayım ki 😭

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar kızım 5 yaşında düb aferin şurup verdim ama sanırsam bi işe yaramadı grip oldu bana da seper diye korkuyorum korkum da hapşırurken kendimi bol bırakamıyorum çok kasıyorum 16 +5 haftalığız 😔 kızım için ne ilaç yada evde bişe yapayım ki 😭
Canım pedifen ver limonlu çay içir çorba yap limon sık sarımsaklı yenekler yap bunlar iyi gelir

Yiğit&Yusuf bebişin annsi

💜💜💜💜💜💜
rank
Allah sifa versin icebilirse egernane limon kaynatin ihlamurda iyi gelir gecmis olsun

Elvan

Kayıtlı Üye
rank
Sütün içine pekmez koy içir cnm
Sutdeki kalsiyum ve pekmezdeki demirin birlikte alinmasi dogru degildir Kalsiyum demir emilimini azaltir o yuzden demir ilaclarini ictikten sonra en az 2 saat kalsiyum iceren gida almayin yazar recetelerde Pekmez ve c vitamini iceren bir meyveyi yemesi daha dogru olur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar