Günaydın annişler bi bakın fiyat i soracam🤩🤩🤩💓

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sıbelmamı tarafından oluşturulan Günaydın annişler bi bakın fiyat i soracam🤩🤩🤩💓 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,468 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Günaydın annişler bi bakın fiyat i soracam🤩🤩🤩💓
Konbuyu başlatan Sıbelmamı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
27 +2 günlüyüz annişler 1 ocak sezeryan doktor efi kasımda alışveriş yapacaz dedimya kızlar annem bugün aradı dedi kızım dolar çok pahalı oldu kış geliyor herşey pahalı siz kasımı beklemeyin gidin eksikleri alın bez ıslak mendil pamuk çıt çıt bady beşik vs siz ne dersiniz

Berrazümra

Kayıtlı Üye
rank
Annen en doğrusunu söylemiş 30 dan sonra çok çabuk geçiyor haftalar sonraya bırakma canım al hepsini kafan rahat olsun ben öyle yaptım şimdi bebişin sancılarını bekliyorum ☺️

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
27 +2 günlüyüz annişler 1 ocak sezeryan doktor efi kasımda alışveriş yapacaz dedimya kızlar annem bugün aradı dedi kızım dolar çok pahalı oldu kış geliyor herşey pahalı siz kasımı beklemeyin gidin eksikleri alın bez ıslak mendil pamuk çıt çıt bady beşik vs siz ne dersiniz
Bencede bekmeyin canım ben 3 aylıkken aldım beşiğini bebek kıyafetleri uçuşta herşey ateş pahası 2 bin lira harcadım daha bitmedi kızımın küçükleri olduğu halde alacaksan civilden al hem uygun hem kalite sağlıkla gelsinler

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Doğru söylemiş yeni yıl demek zam demek hele ki 1 Ocak dedi mi hastane fiyatı da artacak elinizde imkan varsa çok da bekleme zaten 3 hafta var 30a yavaş yavaş beğenip alırsın

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bizde bütün herşey tamam canım 22+4 deyiz sadece beşik ıslak mendil bez biberon kaldı kasımda gidip alacağız birde benim eksiklerim erkenden alıp koyacağım

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Anneniz benim kafadan wallaha. Dün eşime motorine zam qeliyo qit fullet dedim qitmedi. Dolar yükselişe qeci wecmez 10 qünde 2kere zam qeldi. Bundan snra yaşam daha zor Allah yardımcımz olsun qidaya nasıl yansycak baklm. Bencede alın 😌

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar