Sorum var Gunaydin kızlar biseyi merak. Ediyorum artık nedense soruma fazla. Kişi cevap vermiyor önceden soru sorduğumda baya kişiler yazıyordu cevap

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Gunaydin kızlar biseyi merak. Ediyorum artık nedense soruma fazla. Kişi cevap vermiyor önceden soru sorduğumda baya kişiler yazıyordu cevap başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,467 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gunaydin kızlar biseyi merak. Ediyorum artık nedense soruma fazla. Kişi cevap vermiyor önceden soru sorduğumda baya kişiler yazıyordu cevap
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Okyanusgülü

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sonrada devam. Yazisiyorduj soru altında cevap verdikten sonra mesela soru soruyorum cevap geliyor o cevapa. Bisey yaziyom mesela devamı gelmiyor bilmeden kimseyi kırmadım umarım yanlışım olmadı. Umarım merak etdim sorim dedim veyada bunaldım. Galiba çok yazıyorum hal hatır sormak için bile soru aciyom bunaltdiysam kusura bakmayin🙈hepinizi seviyorum❤️❤️💞💞
Valla kuzum vebi biliyorsun ev taşıyorum yemin ederim dün gece uygulamaya anca girebildim bir de şimdi artık ne Aman girerim bir daha bilmiyorum Kayra ile birde tek olunca ev toplamak çok zor .. bende seni seviyorum canım benim 😍❤️

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Valla kuzum vebi biliyorsun ev taşıyorum yemin ederim dün gece uygulamaya anca girebildim bir de şimdi artık ne Aman girerim bir daha bilmiyorum Kayra ile birde tek olunca ev toplamak çok zor .. bende seni seviyorum canım benim 😍❤️
Bende seni çok seviyom canimm zaten soru sorunca hemen gözüm seni ve hülyayi (umutluuu) ariyor Allahım yar ve yardımcın olsun güzelim kolay gelsin😘💞kayrayı yerim😍😍

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bende seni çok seviyom canimm zaten soru sorunca hemen gözüm seni ve hülyayi (umutluuu) ariyor Allahım yar ve yardımcın olsun güzelim kolay gelsin😘💞kayrayı yerim😍😍
Teşekkür ederim canım benim 😍❤️ iyi ki varsın Allah razı olsun ye teyzesi ye birazcık bende işimi yapayım sonra geri ver 😭🤣

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben Gökçe ağlamadığı zamanlarda tuvalete gidip yemek yiyebiliyorum sonra gün bitiyor 😂😂 arada kaçamak burası işte
Bilmiyom canisi ben kimseye bisey demiyorum herkezin her zaman tabiki zamanı olmaz herkezin hayat telaşı. Var koşuşturmasi var biliyom merak etdim ondan sordum hepinizide seviyorum 💞💞💞😂

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Sonrada devam. Yazisiyorduj soru altında cevap verdikten sonra mesela soru soruyorum cevap geliyor o cevapa. Bisey yaziyom mesela devamı gelmiyor bilmeden kimseyi kırmadım umarım yanlışım olmadı. Umarım merak etdim sorim dedim veyada bunaldım. Galiba çok yazıyorum hal hatır sormak için bile soru aciyom bunaltdiysam kusura bakmayin🙈hepinizi seviyorum❤️❤️💞💞
Canım valla telefonu elime almaya fırsatım olmuyor 2 çocukla 😅 akşam eşim geldiğin de farkediyorum ki gün için de hiç tuvalete bile gitmemişim 🙈😅😅

Tüm sayfalar yüklendi.