Sorum var Gunaydin kızlar biseyi merak. Ediyorum artık nedense soruma fazla. Kişi cevap vermiyor önceden soru sorduğumda baya kişiler yazıyordu cevap

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Gunaydin kızlar biseyi merak. Ediyorum artık nedense soruma fazla. Kişi cevap vermiyor önceden soru sorduğumda baya kişiler yazıyordu cevap başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,470 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gunaydin kızlar biseyi merak. Ediyorum artık nedense soruma fazla. Kişi cevap vermiyor önceden soru sorduğumda baya kişiler yazıyordu cevap
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Okyanusgülü

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Biz de Gökçe kuşumla seni seviyoruzzz 💕💕💕😍😍😍
Oy oy Oyyy gökçe kuşunu yerim 😍😍😍😍😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım valla telefonu elime almaya fırsatım olmuyor 2 çocukla 😅 akşam eşim geldiğin de farkediyorum ki gün için de hiç tuvalete bile gitmemişim 🙈😅😅
Haha aynı ben biliyom kuzularım işiniz gücünüz var zaman oldukça giriyorsunuz hepinizin yerinde farklı seviyom sizleri ❤️❤️benimde ufak yaramaz oğlum var bütün gün peşinde koşturuyom akşama pestilim cikiyor😂

Canım valla telefonu elime almaya fırsatım olmuyor 2 çocukla 😅 akşam eşim geldiğin de farkediyorum ki gün için de hiç tuvalete bile gitmemişim 🙈😅😅
Haha aynı ben biliyom kuzularım işiniz gücünüz var zaman oldukça giriyorsunuz hepinizin yerinde farklı seviyom sizleri ❤️❤️benimde ufak yaramaz oğlum var bütün gün peşinde koşturuyom akşama pestilim cikiyor😂

Ahu ahhh canım benim maraton 6da başlıyor evi topla 1 numarayı kursa bırak 2 numarayı emzir ben kahvaltı yapıyım derken saat 12 oluyor. Sonra gene kahvaltı yok tabi benim 1 numarayı almaya git alışma sürecinde. Birde evde tadilat vardı evi temizle onunla uğraş hiç dinlenme vaktim yok yemek yap inanirmisim akşama kadar mutfaktayim tabi Ege yemekler 1 saatte pisecegine 5 saatte pişiyor emzir uyut altına bak gazını çıkar oyna mincikla. Sonra abisi açım diyor ben haliyle yorgun oluyorum işler bitmiyyir. Sonunda ben lohusaykende yatıp dinlenemedim 2 gün anca attım vucud halsiz toparlananari 2 aylık olduk ama şuan hiç halim yok sıtma tutuyor yoruldugum için vucud bı kendine gelemedi. Şenlik bı durum yok canım 2 bebekler olunca işler daha yoğun oluyor
Tek nefeste okudum valla kızzz maşallah

Sonrada devam. Yazisiyorduj soru altında cevap verdikten sonra mesela soru soruyorum cevap geliyor o cevapa. Bisey yaziyom mesela devamı gelmiyor bilmeden kimseyi kırmadım umarım yanlışım olmadı. Umarım merak etdim sorim dedim veyada bunaldım. Galiba çok yazıyorum hal hatır sormak için bile soru aciyom bunaltdiysam kusura bakmayin🙈hepinizi seviyorum❤️❤️💞💞
Valla bizde seni seviyoruz canm. Ama dediğim gibi pek bebşlerdn gremiyoruz

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sonrada devam. Yazisiyorduj soru altında cevap verdikten sonra mesela soru soruyorum cevap geliyor o cevapa. Bisey yaziyom mesela devamı gelmiyor bilmeden kimseyi kırmadım umarım yanlışım olmadı. Umarım merak etdim sorim dedim veyada bunaldım. Galiba çok yazıyorum hal hatır sormak için bile soru aciyom bunaltdiysam kusura bakmayin🙈hepinizi seviyorum❤️❤️💞💞
Demetcimm ben çok yoğun oluyorum kusura bakma yazamıyorum hakkını helal et

👼👼1995👼👼

Kayıtlı Üye
rank
Canmmm o nə söz.Onsuz biz burada yorqunluqumuz çıkıyoruz.Son aralar çoku doum yapdı.Minikləriylə uğraşmakdalar.Sən yaz kuzum kimə musahit olsa cevab yazır.Mesalen bən ancak kızımı uyuturkan bura girə buliyorum.Bir əlimdə telfon bir əlimlədə beşiyi sallıyom

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum kim niye darılsin sana musait olanlar zaten cevap verirler müsait olamayanlar sonradan görünce cevap yazarlar
Kusurun filan yok sende seviliyorsun ❤️🤲

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Estağfurullah canimmm ne demek tabiki helal olsun ben hepinizi biliyorum zaman oldukça yazıyorsunuz kötü niyetli veya üzmek için yazmadım niye yazmiyorsunuz diye değerlisiniz hepiniz ❤️💕💖
Okulda açıldı benim tempom arttı dersler getir götür işte gece bosumm herkes uyuyunca TV ye bakiyom kafa dinliyomm o zaman yaziyorum

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum kim niye darılsin sana musait olanlar zaten cevap verirler müsait olamayanlar sonradan görünce cevap yazarlar
Kusurun filan yok sende seviliyorsun ❤️🤲
Biliyom hayatım ama yinede sormak istedim kimseyi niye yazmiyon diye bunaltmayi sevmem asla ama yinede öyle sormak istedim yani niye yazmiyorsunuz diye tripde atmadım sadece sormak istedim cansiniz

Okulda açıldı benim tempom arttı dersler getir götür işte gece bosumm herkes uyuyunca TV ye bakiyom kafa dinliyomm o zaman yaziyorum
🙂

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Biz de ev yaptırıyoruz canım doğumdan önce göçmek istiyorum o yüzden onun telaşıyla uğraşıp duruyorum. Şuan kaynanamlarla birlikte oturuyorum onlarında lavabo u banyosu dışarı odada geçen kış eşim de ben de hep hasta olduk 1 sene olacak kiradan çıkıp bura yerleştik evimiz bitsin diye ama hala çok eksikler var en azından oturacak hale getireceğiz insallah doğuma kadar çünkü burda kalmaktan çok daha rahat olur 🙂

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Biz de ev yaptırıyoruz canım doğumdan önce göçmek istiyorum o yüzden onun telaşıyla uğraşıp duruyorum. Şuan kaynanamlarla birlikte oturuyorum onlarında lavabo u banyosu dışarı odada geçen kış eşim de ben de hep hasta olduk 1 sene olacak kiradan çıkıp bura yerleştik evimiz bitsin diye ama hala çok eksikler var en azından oturacak hale getireceğiz insallah doğuma kadar çünkü burda kalmaktan çok daha rahat olur 🙂
Allahım yar ve yardımcınız olsun inşallah canim

Tüm sayfalar yüklendi.