Sorum var Gunaydin kızlar biseyi merak. Ediyorum artık nedense soruma fazla. Kişi cevap vermiyor önceden soru sorduğumda baya kişiler yazıyordu cevap

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Gunaydin kızlar biseyi merak. Ediyorum artık nedense soruma fazla. Kişi cevap vermiyor önceden soru sorduğumda baya kişiler yazıyordu cevap başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,465 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gunaydin kızlar biseyi merak. Ediyorum artık nedense soruma fazla. Kişi cevap vermiyor önceden soru sorduğumda baya kişiler yazıyordu cevap
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Okyanusgülü

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Biliyom hayatım ama yinede sormak istedim kimseyi niye yazmiyon diye bunaltmayi sevmem asla ama yinede öyle sormak istedim yani niye yazmiyorsunuz diye tripde atmadım sadece sormak istedim cansiniz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

🙂
Sende cansın kuzum ❤️

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim kendi adıma söyleyeyim hamileyken çok boş vaktim vardı inan bilgim olan her soruya cevap vermeye çalıştım ama şimdi bebiş olunca telefonu elime zor alıyorum anneler bana hak verecektir 🥰👍

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Sonrada devam. Yazisiyorduj soru altında cevap verdikten sonra mesela soru soruyorum cevap geliyor o cevapa. Bisey yaziyom mesela devamı gelmiyor bilmeden kimseyi kırmadım umarım yanlışım olmadı. Umarım merak etdim sorim dedim veyada bunaldım. Galiba çok yazıyorum hal hatır sormak için bile soru aciyom bunaltdiysam kusura bakmayin🙈hepinizi seviyorum❤️❤️💞💞
Cnm 10 aylik bebegim ama buaralar okadar huzursuzki disleri falan cikiyor yemek yemeye vakit bulamiyorum arada girip cikiyorum öyle sanirim annelerin coguda ayni bebislerle ugrasiyor

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Cnm 10 aylik bebegim ama buaralar okadar huzursuzki disleri falan cikiyor yemek yemeye vakit bulamiyorum arada girip cikiyorum öyle sanirim annelerin coguda ayni bebislerle ugrasiyor
Kolay gelsin

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Sonrada devam. Yazisiyorduj soru altında cevap verdikten sonra mesela soru soruyorum cevap geliyor o cevapa. Bisey yaziyom mesela devamı gelmiyor bilmeden kimseyi kırmadım umarım yanlışım olmadı. Umarım merak etdim sorim dedim veyada bunaldım. Galiba çok yazıyorum hal hatır sormak için bile soru aciyom bunaltdiysam kusura bakmayin🙈hepinizi seviyorum❤️❤️💞💞
Yok canım ne kusuru ama vallahi ben kendim şahsen evde dört nala kostugum için😂😂 fazla bakamıyorum buraya hergun giriyorum ama sorulan sorulara cvb veremiyorum çoğu zaman ev isiydi yemekdi cocukdu derken vallahi nasıl akşam ve sabah oluyo anlamıyorm ve çoğu isim maalesf yarım kaliyo çok yoruluyorum buradaki her arkadaşım gibi

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım ne kusuru ama vallahi ben kendim şahsen evde dört nala kostugum için😂😂 fazla bakamıyorum buraya hergun giriyorum ama sorulan sorulara cvb veremiyorum çoğu zaman ev isiydi yemekdi cocukdu derken vallahi nasıl akşam ve sabah oluyo anlamıyorm ve çoğu isim maalesf yarım kaliyo çok yoruluyorum buradaki her arkadaşım gibi
Biliom cnm 🙂💞

Tüm sayfalar yüklendi.