Gunaydin tatli anneler🥰🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Admir musaf'ım😘🥰🥰 tarafından oluşturulan Gunaydin tatli anneler🥰🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,058 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gunaydin tatli anneler🥰🥰
Konbuyu başlatan Admir musaf'ım😘🥰🥰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hasret kiselii

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Selam anneler nasılsınız?? Yeni katıldım 🥰🥰 37+4 geceleri uyumak nedir bilmiyorum😫😫😫doğuma az kaldı 🤲🤲inş rabbim bir avazda sağ salım bi şekilde bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin inş
Günaydın 36+1 bizdede durumlar aynı strese giriyorum normal dogum aklıma geldikçe ikinci bebegim aradan 5 yıl gecti zor geliyor şimdi dogurmak 😂 allah yardım etsin herkeze vicdanlı merhametli insanlarla dogum yapsın inş herkez 🤲

Günaydın 36+1 bizdede durumlar aynı strese giriyorum normal dogum aklıma geldikçe ikinci bebegim aradan 5 yıl gecti zor geliyor şimdi dogurmak 😂 allah yardım etsin herkeze vicdanlı merhametli insanlarla dogum yapsın inş herkez 🤲
Amin inş 🤲🤲düşündükçe zor oluyo😄😄 ama doğum anı birden oluyo gelip geçiyo kucağına aldın mı her acıyı unutuyorsun 🥰🥰🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin insallah canım saglıkla sıhatle alırsın kucagına bende yarın 37 olacam dogumu dusundukce uyku tutmuyor

Günaydın canım, maşallah 🧿 inşallah sağ salim doğar bebisin 🙏 az kalmış artik 🥰
Evet az kaldı ama bana sorarsan sanki daha iki ay varmış gibi😄😄 o haftalar gözüme ay olarak görünuyo rabbim yardım etsin hepimize inş🤲🤲💞

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Amin inş 🤲🤲düşündükçe zor oluyo😄😄 ama doğum anı birden oluyo gelip geçiyo kucağına aldın mı her acıyı unutuyorsun 🥰🥰🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet az kaldı ama bana sorarsan sanki daha iki ay varmış gibi😄😄 o haftalar gözüme ay olarak görünuyo rabbim yardım etsin hepimize inş🤲🤲💞
Amin inşallah canım ❤️ sağlıkla Allah kurtarsın hepimizi

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Selam anneler nasılsınız?? Yeni katıldım 🥰🥰 37+4 geceleri uyumak nedir bilmiyorum😫😫😫doğuma az kaldı 🤲🤲inş rabbim bir avazda sağ salım bi şekilde bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin inş
Selam canım çokça amin . Bende 37 haftalık oldum valla ben aylardır uyku nedir bilmiyorum uyuyamıyorum bide sona yaklaştıkça bı hayli fazla uykusuzluk yorgunluk ağrı falan oluyor . Artık katlanacaz az kaldı hayırlısıyla inşallah ♥️😍

Selam canım çokça amin . Bende 37 haftalık oldum valla ben aylardır uyku nedir bilmiyorum uyuyamıyorum bide sona yaklaştıkça bı hayli fazla uykusuzluk yorgunluk ağrı falan oluyor . Artık katlanacaz az kaldı hayırlısıyla inşallah ♥️😍
Aynen öyle cnm Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin İNŞALLAH 🤲🤲🥰

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah Rabbim yavrularımızı sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar