Gyno Ferro sanol

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elisa ikra34 tarafından oluşturulan Gyno Ferro sanol başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,016 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gyno Ferro sanol
Konbuyu başlatan Elisa ikra34
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan DuruVeYagizEfeninAnnesi

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Gyno Ferro sanol kullanyodum ama bnde sabah ve akşamları ishal yaptı bıraktım 3 gün önce sizce tekrar başlamalmiyim?

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Gyno Ferro sanol kullanyodum ama bnde sabah ve akşamları ishal yaptı bıraktım 3 gün önce sizce tekrar başlamalmiyim?
Canım dokunuyorsa başlama bence druna söyle farklı bi ilaç yazar yakın zamanda kontrolün yoksa da sağlık ocağından yazdır hatta kan ilacım yok dersen sağlık ocağı ücretsiz de kan hapı veriyor

Mrç

Kayıtlı Üye
rank
Ben de ayni ilacı kullanıyordum mide bulantısı ve mide ağrısı yapıyordu bıraktım. Doktorum rahatsiz olursan degistirirz demişti değiştirecem mecbur. Bence doktoruna sorup ona göre bişey yap

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Canım dokunuyorsa başlama bence druna söyle farklı bi ilaç yazar yakın zamanda kontrolün yoksa da sağlık ocağından yazdır hatta kan ilacım yok dersen sağlık ocağı ücretsiz de kan hapı veriyor
Cok teşekkür ederim öyle yaparım daha geçen hafta yazdı aldım ama mide bulantısı ishal falan yaptı bıraktım 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben de ayni ilacı kullanıyordum mide bulantısı ve mide ağrısı yapıyordu bıraktım. Doktorum rahatsiz olursan degistirirz demişti değiştirecem mecbur. Bence doktoruna sorup ona göre bişey yap

Tamam teşekkür ederim 🤗

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Günde 1 aç karnina kullanıyordum, ilk zamanlar sabah hulantim olduğu için kahvaltıda bir kaç saat sonra içiyordum ne Ac ne tok kendi mi iniyi hissedince sabah aç karnına içmeye devam ettim. Sizinnkan değerleriniz epey dusuk herlade neden 2 kez iciyirsun?

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Günde 1 aç karnina kullanıyordum, ilk zamanlar sabah hulantim olduğu için kahvaltıda bir kaç saat sonra içiyordum ne Ac ne tok kendi mi iniyi hissedince sabah aç karnına içmeye devam ettim. Sizinnkan değerleriniz epey dusuk herlade neden 2 kez iciyirsun?
Yo bir kes kullanıyodum ama yemeklerden sonra ishal oluyordu gebe kalmadan önce kan degerlerimi duzeltmistim çok şükür ama doktor gene de verdi

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Bende kullanıyorum günde iki kere aç karnına benim kanım çok düşük ondan ama ben sadece günde bir kere içiyorum çünkü bu ishal bı kabız oluyorum sürekli değişiyo midem de çok bulaniyo

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar