Haftasina gore bebek kilosu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde melekannesi tarafından oluşturulan Haftasina gore bebek kilosu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,915 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Haftasina gore bebek kilosu
Konbuyu başlatan melekannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nagihan

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canlarim ben 34 haftalik hamileyim bebegimun kilosu 2800 bugun ogrendim doktor haftasina gore kilolu sende şeker olabilir dedi
Sizin bu haftadaki bebisleriniz kac kg?
Çok bi sorun olacağını sanmıyorum canım inşallah şeker yoktur ama şeker yoksa bebiş iyi beslenmiş demekki kilo alımı devam ederse ki eder daha son haftalarda daha çok alıyorlar tek sorun normal doğum şansın azalır sezaryen olmak zorunda kalabilirsin bebeğin sağlıklı olduktan sonra oda sorun değil bence

melekannesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok bi sorun olacağını sanmıyorum canım inşallah şeker yoktur ama şeker yoksa bebiş iyi beslenmiş demekki kilo alımı devam ederse ki eder daha son haftalarda daha çok alıyorlar tek sorun normal doğum şansın azalır sezaryen olmak zorunda kalabilirsin bebeğin sağlıklı olduktan sonra oda sorun değil bence
Sagol canim iyi moral oldu bu soyledigin bana

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Sagol canim iyi moral oldu bu soyledigin bana
Rica ederim canım sağlıkla alırsın inşallah kucağına bebeğini 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim kardeşim de 4 kiloya yakın doğmuş annemde de hiçbir rahatsızlık yokmuş topaç gibi bişeydi doğduğunda😂 hem kilolu bebek bakımı daha kolay oluyor

melekannesi

Kayıtlı Üye
rank

Benim kardeşim de 4 kiloya yakın doğmuş annemde de hiçbir rahatsızlık yokmuş topaç gibi bişeydi doğduğunda😂 hem kilolu bebek bakımı daha kolay oluyor
Amin Allah razi olsun canim benim. Oyleyse koracak birsey yok icim rahat🤗

Bebegimin annesi

Kayıtlı Üye
rank

Benim annemde 5.200dogurmus kardesimi tabi kardesim suan 21yasinda ama saglik sorunu ikisindede yoksa hic kg takma kafana bence canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar