Sorum var Halsizlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Okyanusgülü tarafından oluşturulan Halsizlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 519 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Halsizlik
Konbuyu başlatan Okyanusgülü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Amin canım yapdircam pazartesi günü gidip bı aksilik çıkmazsa insallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah canım bakalım bı kan verelimde bide aysenurcumun dediği gibi gebe diyomus aman yok daha erken bu Yusuf Alp beyimiz azıcık daha bı buyusun

İnşallah canım bakalım bı kan verelimde bide aysenurcumun dediği gibi gebe diyomus aman yok daha erken bu Yusuf Alp beyimiz azıcık daha bı buyusun bu benim afedersiniz anamı aglatiyo tek başına😂😂😂😂

İnşallah canım bakalım bı kan verelimde bide aysenurcumun dediği gibi gebe diyomus aman yok daha erken bu Yusuf Alp beyimiz azıcık daha bı buyusun bu benim afedersiniz anamı aglatiyo tek başına😂😂😂😂
Hadi hayırlısı olsun kuzum bizde haber ver mutlaka

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Hadi hayırlısı olsun kuzum bizde haber ver mutlaka
Veririm canım bı aksilik çıkıp gidebilirsem eşim gunduzcu o bu hafta yusufla zor kız arabasına binmiyo arabasina otuttrmu biselr oluyo çocuğa agliyo yürümeye başladı ya onla bı yere gitmek zor olmaya başladı artık

Anladim birtanem aynen bazen o sekilde kazalar olabiliyor hakkinda hayirlisi olsun bi kan testi ver bakalim haber ver bizede
Veririm canım zannetmiyorum ama en azından vitamin değerlerime bakdirim akşam olunca biseler oluyo sekermi çıkacak ne olacak bilmem elimin ayağımın cani gidiyo bıraksalar herhalde sabaha kadar uyurm o hal geldimi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Slm güzel anne adaylarım son üç gündür akşam üstüne doğru bı halsizlik oluyo bende ayaklarım agriyo bilekden acaba diyorum bu kasvetli havalardanmi yada kansızmi kaldım doğumdan sonra bakdirmadim genel kan tahlilerime hamileyken dokdorum kan ilacı vermisdi tarihi geçmemiş onumu kullansam bı tahlil yapdirmam lazım biliyorumda yada eczaneden you plus yada ona benzer vitamin desteğimj alsam ne dersiniz
Aleykümselam kuzum en iyisi doktora danış kansızlık var ise ona göre uygun ilaç yazıcaktir

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Veririm canım bı aksilik çıkıp gidebilirsem eşim gunduzcu o bu hafta yusufla zor kız arabasına binmiyo arabasina otuttrmu biselr oluyo çocuğa agliyo yürümeye başladı ya onla bı yere gitmek zor olmaya başladı artık

Veririm canım zannetmiyorum ama en azından vitamin değerlerime bakdirim akşam olunca biseler oluyo sekermi çıkacak ne olacak bilmem elimin ayağımın cani gidiyo bıraksalar herhalde sabaha kadar uyurm o hal geldimi
Kiyamam kuzum aynen degerlrrine bi baktir sen ihmal etme

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim gönlüne göre versin kuzum inşallah🤲
Amin cümlemizin inşallah sen nasilsin hülyacım bebeğini gorebiliyomusun iyimi oda

Aleykümselam kuzum en iyisi doktora danış kansızlık var ise ona göre uygun ilaç yazıcaktir
İnşallah canım 1 seneden beri yapdirmadim tahlil yokdu böyle durumlarım ya havalardan yada vitamin degerlerim dusdu bide gün içinde çok yoruluyorum her anne gibi takatim kalmiyo galiba annelik çok guzel bı duyguymus ama cokda yorucu yıpratıcı 🤗

İnşallah canım 1 seneden beri yapdirmadim tahlil yokdu böyle durumlarım ya havalardan yada vitamin degerlerim dusdu bide gün içinde çok yoruluyorum her anne gibi takatim kalmiyo galiba annelik çok guzel bı duyguymus ama cokda yorucu yıpratıcı 🤗

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Amin cümlemizin inşallah sen nasilsin hülyacım bebeğini gorebiliyomusun iyimi oda

Aynen öyle kuzum rabbim kolaylık versin inşallah ❤️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Ay biizm Kayra da öyle valla dışarı çıkarken on kez düşünüyoruz bebek arabasına binmek istemiyor arabayı kendi sürmek istiyor 😂😂

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank

Evet kuzum görüyorum haftanın üç günü ziyaret var tek başına nefes alamıyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar