Halsizlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Halsizlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,623 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Halsizlik
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Masalll

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bende 10 haftalik hamileyim aynen senin gibiydim 2 gun once esim kusarken gordu ve acile goturdu prilam dr doye bi ilac yazdi foktor sukur o biraz iyi geldi eskisi kadar kusmuyorum artik insllah seninkide gecer
İnşAllah canım bende hap kullandım mide bulantısı için ama bir kaç gün içebildim geri çıkardığım için bir işe yaramadı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nur annemde senin gibiydi daima serum takıyordu bir sey olmaz bazıları öyle zayıflıyor bebeğin iyise sorun yok
Şükür bebek iyiymiş canım bir sıkıntı yok dedi Dr bugün tekrar soracağım bebeğin gelişimini aklım fikrim onda kalıyor üzülüyorum birşey yiyip içemiyorum kaç kilo doğacak bu çocuk diye

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
İnşAllah canım bende hap kullandım mide bulantısı için ama bir kaç gün içebildim geri çıkardığım için bir işe yaramadı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şükür bebek iyiymiş canım bir sıkıntı yok dedi Dr bugün tekrar soracağım bebeğin gelişimini aklım fikrim onda kalıyor üzülüyorum birşey yiyip içemiyorum kaç kilo doğacak bu çocuk diye
Nur kontrol oldunmu

Masalll

Kayıtlı Üye
rank
Çok kötü ya hayatını etkiliyor birşey yapamaz oldum çok kilo verdim birde oğlum var hafta sonu gezmek istiyor babası ile çıkarıyoruz ama neler çekiyorum o yemek kokuları diğer kokular bir ilacıda yokki kullanıp rahat edelim 😔
İşacı var ben prilamla rahatladım

Tüm sayfalar yüklendi.