Sorum var Hamiləlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülər tarafından oluşturulan Hamiləlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 945 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamiləlik
Konbuyu başlatan Gülər
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Selam kizlar 9 haftalik hamileyim Doktorum bana 12 haftana geldiğinde 2li test vermemi istiyor, bu testi yaptiran varmi onemlimi bu?
Bence yaptır Allah'ın izniyle bir sorun çıkmaz inşaAllah ama olur ya dünya hali bilinmez sıkıntı varsa da kendini daha doğmadan alıltırırsın gerekli eğitimleri alırsın hazırlıklı olursun ben 2li 3lü şeker taraması falan her şeyi yaptırdım bebeğime iyi bir anne olabilmek ona nasıl bakacağımı beslenmesinde kendimin de dahil girmem gereken diyetleri öğrenmek için her ihtimale hazır olabilmek için her şeyi yaptırdım gebeliğim riskliydi doktorlar yaşamaz diyorlardı daha 3 aylık bile değilken alalım diyorlardı asla pes etmedim ve şükürler olsun kızım sağlıklı bir şekilde doğdu şimdi 4 buçuk aylık

Gülər

Kayıtlı Üye
rank
Devlet hastanesinde ucretsiz yapiliyor canim
Bizim ulkede ucretli hemde pahali 3 gun sora doktora gidicem bir daha sorucam bakalim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Selam bende 2li ve 3lu vermişdim bi sorun çıkmamışdı şukur sen neden vermek isdemiyonki? Bence cermen iyi olur için rahat eder
Bana manasiz geliyor vermek istemiyorum bilmiyorum neden ama vermek istemiyorum

Selam bende 2li ve 3lu vermişdim bi sorun çıkmamışdı şukur sen neden vermek isdemiyonki? Bence cermen iyi olur için rahat eder
Bence yaptır Allah'ın izniyle bir sorun çıkmaz inşaAllah ama olur ya dünya hali bilinmez sıkıntı varsa da kendini daha doğmadan alıltırırsın gerekli eğitimleri alırsın hazırlıklı olursun ben 2li 3lü şeker taraması falan her şeyi yaptırdım bebeğime iyi bir anne olabilmek ona nasıl bakacağımı beslenmesinde kendimin de dahil girmem gereken diyetleri öğrenmek için her ihtimale hazır olabilmek için her şeyi yaptırdım gebeliğim riskliydi doktorlar yaşamaz diyorlardı daha 3 aylık bile değilken alalım diyorlardı asla pes etmedim ve şükürler olsun kızım sağlıklı bir şekilde doğdu şimdi 4 buçuk aylık
Tewekkur ederim ama icimdeen bir ses verme diyor, bilemiyorum bendede riskli hamiləlik hematoma var bende, Rabbim kucuk Meleginizi korusun inwAllah, ben 1 kere duwuk yapmiwdim wimdi 2ci hamiləliyim bende ve çocuk cok istiyorum

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bizim ulkede ucretli hemde pahali 3 gun sora doktora gidicem bir daha sorucam bakalim

Tewekkur ederim ama icimdeen bir ses verme diyor, bilemiyorum bendede riskli hamiləlik hematoma var bende, Rabbim kucuk Meleginizi korusun inwAllah, ben 1 kere duwuk yapmiwdim wimdi 2ci hamiləliyim bende ve çocuk cok istiyorum
Yurtdisindaydin demi kuzum sen

Gülər

Kayıtlı Üye
rank
Evet ama wimdi kendi ulkeme Azərbaycana dondum bebek icin

Cocuk icin donduk ablacim napalim 😔🙂

Aleykümselam canım ben her iki günde de yaptırdım tabii ki yaptırmalısın
Ben yaptirmiyacam ya icimden hic gelmiyor ilk bebegim hemde

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Aleykümselam canım. 2 li tarama testte bebeğin down sendromu olup olmadığına bakılır. Net sonuç vermez ihtimaldir sadece. Açıkçası ben yaptırmadım hiçbir testi olumsuz sonuç çıksa gebeliği sonlandırmazdım zaten ancak bana kafa karışıklığı olurdu ve gebeliğim zehir olur diye yaptırmadım şahsi görüşüm tabi. Karar senin canım
Aynen öyle bende bu dusuncedeyim gerek duymadım ne bu testlere nede şeker testine

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Evet ama wimdi kendi ulkeme Azərbaycana dondum bebek icin

Ben yaptirmiyacam ya icimden hic gelmiyor ilk bebegim hemde
Anladim canim zorunlu birsey degil yaptırıp yaptirmamak sana kalmis
Sag saglim kucagina almayi nasip etsin rabbim camim inşallah