Sorum var Hamiləlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülər tarafından oluşturulan Hamiləlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 945 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamiləlik
Konbuyu başlatan Gülər
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿

süreyya çay

Kayıtlı Üye
rank
Selam kizlar 9 haftalik hamileyim Doktorum bana 12 haftana geldiğinde 2li test vermemi istiyor, bu testi yaptiran varmi onemlimi bu?
yaptırmalısın bence.ben hepsını yaptırdım.düşünsene böle bi ihtimal varsa kendını ona gore hazırlarsın daha bılgı sahıbı olursun o cocuklar konusunda.daha çok araştırıp tecrube kazanırsın.pat dıye kucagına verıldıgınde şaşırmaz daha sahiplenici daha tecrubelı olursun.bende yaptırdım bısey cıkmadı ama bu risk analızı dogumdan sonrs ne olscsgı bellı degıl.

Gülər

Kayıtlı Üye
rank
yaptırmalısın bence.ben hepsını yaptırdım.düşünsene böle bi ihtimal varsa kendını ona gore hazırlarsın daha bılgı sahıbı olursun o cocuklar konusunda.daha çok araştırıp tecrube kazanırsın.pat dıye kucagına verıldıgınde şaşırmaz daha sahiplenici daha tecrubelı olursun.bende yaptırdım bısey cıkmadı ama bu risk analızı dogumdan sonrs ne olscsgı bellı degıl.
Yok kararim net yaptirmiycam, kalbim yaptirma diyor Rabbime guveniyorum İnwAllah herwey iyi olacaq 🙏🏻🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar