Sorum var Hamile iken misafir çağırma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Hamile iken misafir çağırma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,060 kez görüntülenmiş, 80 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamile iken misafir çağırma
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkürler canım öyleyim mi diyim ukalalik olmasın ama karnım burnumda ne misafirler ağırladım börekler açtım saatlerce ayakta kaldım ve herşeyi de tek başıma yaptım ama kıymet bilinmedi maalesef artık yapmıyorum eşime ve çocuklarıma yalnız yapıyorum diğerlerine değmez valla 😏
Yok estağfurullah canım aman valla herkese de iyilik yapılmaz.bazilari hiç hak etmiyor en iyisi sadece çocuklarına yap gerisini boşver hamile hamile kendini yormussun da o kadar

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Yok estağfurullah canım aman valla herkese de iyilik yapılmaz.bazilari hiç hak etmiyor en iyisi sadece çocuklarına yap gerisini boşver hamile hamile kendini yormussun da o kadar
Aynen ya çok pişmanım valla bu kadar değer verdiğim için degersizlere

Raziyye

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 25 haftalık hamileyim biliyorsunuz ramazanlikta yiz açıkçası bana kalsa ben kimseyi cagirmayacagim ama eşim çağıralım deyip duruyor çok zor zaten herşeye yetişmeye çalışıyorum oğlum da hiç durmuyor sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz 🤷🤷
Ya ben bktm misafirden artk hic kimseyi isdemiyorum gelmelerini ve oldukca uZaklaşyorum zaten hamileyim son hafdalarm gelib iş goruyorlar yardm ediyorlar hic yureymce olmuyor yani onun icin artk misafire yeter dedim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 25 haftalık hamileyim biliyorsunuz ramazanlikta yiz açıkçası bana kalsa ben kimseyi cagirmayacagim ama eşim çağıralım deyip duruyor çok zor zaten herşeye yetişmeye çalışıyorum oğlum da hiç durmuyor sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz 🤷🤷
Zorlanacağıni düşünüyor isen çağırma canım bu Ramazan'da böyle olsun

Tüm sayfalar yüklendi.