Sorum var Hamile iken misafir çağırma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Hamile iken misafir çağırma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,058 kez görüntülenmiş, 80 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamile iken misafir çağırma
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım benim eşimde başta söylenip duruyordu kendi ailesini benim ailemi hepsini bir çağıralım diye hayır sonuçta diyodu ama son zamanlar gerçekten artık kendimi saldım gün geçtikçe daha çok ağırlaşıyorum Tamam dedim eşime ama vazgeçti sen böyleyken kıyamıyorum dedi kalsın dedi seneye çağırırız bnde tamam dedim yani gerçekten zor kendimize bile zor yapıyorum ya karnım mutfağın tezgahına diyip duruyo kızım o an rahatsız oluyo heralde oda tekmeliyor 😅😅yine sen bilirsin cnm yardım için akraban faln yokmu canm görümcen ,kız kardeş,elti vs faln en azından sana yardımcı olurlardi
Canım hepsinin evi uzak bacım da öğretmen o evine çocuğa na zor yetişiyor biraz gerçekten anlasalar böyle yapmazlar erkekler benimde karnim değiyor anacim var oda orta yaşta yok yani açıkçası kimse 😂😂😂

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 25 haftalık hamileyim biliyorsunuz ramazanlikta yiz açıkçası bana kalsa ben kimseyi cagirmayacagim ama eşim çağıralım deyip duruyor çok zor zaten herşeye yetişmeye çalışıyorum oğlum da hiç durmuyor sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz 🤷🤷
Valla canım erkekler tabakların kaşıkların sofranın ayakları olduğunu düşünüyorlar kendi kendilerine gidip yerleşiyor sanıyorlar yemek yapmak zaten onlara göre çok kolay eşine esprili şekilde anlat yorgun olduğunu bence kabul etme ayakta kalacaksın ve bebeğinde strese girecek haa edenin varsa göze alıyorsan kabul et sen bilirsin yani

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım erkekler tabakların kaşıkların sofranın ayakları olduğunu düşünüyorlar kendi kendilerine gidip yerleşiyor sanıyorlar yemek yapmak zaten onlara göre çok kolay eşine esprili şekilde anlat yorgun olduğunu bence kabul etme ayakta kalacaksın ve bebeğinde strese girecek haa edenin varsa göze alıyorsan kabul et sen bilirsin yani
Konuştuk cnm o hasta zaten şuan kabul etmedim yardım edenim yok cnm aynn herşeyi kolay belliyor lar bu erkekler

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 25 haftalık hamileyim biliyorsunuz ramazanlikta yiz açıkçası bana kalsa ben kimseyi cagirmayacagim ama eşim çağıralım deyip duruyor çok zor zaten herşeye yetişmeye çalışıyorum oğlum da hiç durmuyor sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz 🤷🤷
Bacım hadi senin kocan çağıralım dedi sende tamam dedin senin çevren nasıl düşüncesiz ki. Hamile kadına misafire gidiyor.. vallaha benim eşim bir bardak kaldırmaz ama kalkipta misafir çağıralım diyede diretmez çünkü zaten iki canlisin ben yardım edemem ama kimseyide cagirmak için bana baskı yapmaz çevrendekilerde az biraz düşünceli olsunda bu sene şu durumda bari gelmesinler en azından....

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Bacım hadi senin kocan çağıralım dedi sende tamam dedin senin çevren nasıl düşüncesiz ki. Hamile kadına misafire gidiyor.. vallaha benim eşim bir bardak kaldırmaz ama kalkipta misafir çağıralım diyede diretmez çünkü zaten iki canlisin ben yardım edemem ama kimseyide cagirmak için bana baskı yapmaz çevrendekilerde az biraz düşünceli olsunda bu sene şu durumda bari gelmesinler en azından....
Ya cnm şunu diyeyim ben hasta idim ilk aylarda yoğun bir şekilde enfeksiyon geçiriyordum ben yatak döşek yatarken kaynanam gül bizde idi ve kalkipda yardım etmediler o zamanda eşim yardim etti şuan inan et kendi anamdan bacım dan başka dusunenim yok hasta da oldu zaten eşim artık yani hiç kalkmaz yerinden o yüzden cagirmayacagim ben kendimi düşünmek zorundayım

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Ya cnm şunu diyeyim ben hasta idim ilk aylarda yoğun bir şekilde enfeksiyon geçiriyordum ben yatak döşek yatarken kaynanam gül bizde idi ve kalkipda yardım etmediler o zamanda eşim yardim etti şuan inan et kendi anamdan bacım dan başka dusunenim yok hasta da oldu zaten eşim artık yani hiç kalkmaz yerinden o yüzden cagirmayacagim ben kendimi düşünmek zorundayım
Elbette önce kendini düşüneceksin olması gereken odur . Öncelikle evin kadını iyi olucak ki evine eşine çocuğuna iyi verimli olsun vallaha birde şu gercekki ağlarsa anam ağlar diye boşuna demiyorlar benimde birşey olsa annemden başkası dusunmez gerisi el.. boşver sen kendi sağlığına hamileliğine bak stres yapma inanırmisin okadar stres yaptimki Sundan 2 yada 3 ay öncesine kadar benimle beraber bebek ister istemez etkilendi diyorum kim duydu kim üzüldü seninle beraber hiç kimse o yüzden takmıyorum artık benim en güzel zamanlarım kimse için kendimi yipratamam diye karar aldım en azindan doğuma kadar .bak şuna 33. Haftaya girdim eşimde bende ağır grip geçiriyoruz. Görümce. Eşime dedi geleyim ikinize bakayım eşim dedi gerek yok iyi kötü bakıyoruz birbirimize sonra bana sordu telefonu kapatınca gorumcen gelsinmi diye dedim hayır gelmesin çünkü bilmiyorum ki burada olması bana stres en iyisini uzak olmak

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Elbette önce kendini düşüneceksin olması gereken odur . Öncelikle evin kadını iyi olucak ki evine eşine çocuğuna iyi verimli olsun vallaha birde şu gercekki ağlarsa anam ağlar diye boşuna demiyorlar benimde birşey olsa annemden başkası dusunmez gerisi el.. boşver sen kendi sağlığına hamileliğine bak stres yapma inanırmisin okadar stres yaptimki Sundan 2 yada 3 ay öncesine kadar benimle beraber bebek ister istemez etkilendi diyorum kim duydu kim üzüldü seninle beraber hiç kimse o yüzden takmıyorum artık benim en güzel zamanlarım kimse için kendimi yipratamam diye karar aldım en azindan doğuma kadar .bak şuna 33. Haftaya girdim eşimde bende ağır grip geçiriyoruz. Görümce. Eşime dedi geleyim ikinize bakayım eşim dedi gerek yok iyi kötü bakıyoruz birbirimize sonra bana sordu telefonu kapatınca gorumcen gelsinmi diye dedim hayır gelmesin çünkü bilmiyorum ki burada olması bana stres en iyisini uzak olmak
Aynen öyle cnm rabbim uzun ömürler versin tüm anne ye babaya kardeşe vallahi Ayn öyle o stresi ben çok yaşadım şimdi oğlum u sen görsen bana bir düşkün şimdi de hamileyim bunda stres yapmamaya çalışıyorum en güzeli yoldaşın güzelse gidilen yolda güzeldir

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Ahu ahhhh benim hamileyken yaptıklarımi anlatsam roman olur herhalde 🙄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sende fazla dillendirme Ayşenur bak kocalara çok çabuk nazar değiyor 🧿 🤣🤣vallahi ben birine eşimin olumlu bi yönünü anlatsam öbür gün tam tersini yapıyor 🤣🤣🤣
Ay evet yaaa 😮

Son düzenleme:

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Sen becerikli birine benziyorsun inanırım valla 🥰sen bide @Azranurun annesi bana göre çok hamarat hanimlarsinz 👏
Teşekkürler canım öyleyim mi diyim ukalalik olmasın ama karnım burnumda ne misafirler ağırladım börekler açtım saatlerce ayakta kaldım ve herşeyi de tek başıma yaptım ama kıymet bilinmedi maalesef artık yapmıyorum eşime ve çocuklarıma yalnız yapıyorum diğerlerine değmez valla 😏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar