Sorum var Hamile iken misafir çağırma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Hamile iken misafir çağırma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,056 kez görüntülenmiş, 80 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamile iken misafir çağırma
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Neden sen çağırıyorsun ki hayır ben burada ki eşleri anlamıyorum ya 🤦🏻‍♀️. Farkında değiller sanırım gebe olduğunuz kendisi hizmet edecekse çağırsın karnı burnunda birilerini ağırlamak zorunda mısın sen ki rabbim şu gebelik döneminde bize orucu zorunlu tutmamışken neden mecbur olup misafir çağırasın
Ya aynen öyle valla 😘😘

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Hayır cidden şu uygulamada o kadar ilginç eşler tanıdım ki 😂😂 kendi kocama şükrediyorum böyle değil diye 😂🤲🏻. Allahtan halden anlayan birisi ya rabbim yokluğunu göstermesin inşallah 🙏🏻
Sende fazla dillendirme Ayşenur bak kocalara çok çabuk nazar değiyor 🧿 🤣🤣vallahi ben birine eşimin olumlu bi yönünü anlatsam öbür gün tam tersini yapıyor 🤣🤣🤣

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 25 haftalık hamileyim biliyorsunuz ramazanlikta yiz açıkçası bana kalsa ben kimseyi cagirmayacagim ama eşim çağıralım deyip duruyor çok zor zaten herşeye yetişmeye çalışıyorum oğlum da hiç durmuyor sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz 🤷🤷
Canım illa çağırmak gerekiyorsa bence hamileyken gereksiz de yemeği dışarıdan söyleyin sende bir çorba bir salata yaparsın gelen misafirde bulaşık yıkamaya çaya yardım eder diye düşünüyorum ben hamileyken çağırdım ama dediğim gibi yemeği dışarıdan söylemiştik gelen misafirlerde sağolsun çaya bulaşık yıkmaya yardım etmişlerdi

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar