Sorum var Hamile iken misafir çağırma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Hamile iken misafir çağırma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,058 kez görüntülenmiş, 80 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamile iken misafir çağırma
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hayırlısı ile bir doğsa y dilar 😂 bizim herif hasta olmuş kız hiç halı yok oh iyi oldu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maşallah size cnm oku oku 😂😂
Yaa işte görsün sana misafir diretmeyi 😂😂 Ramazan boyunca böyle olursa görürüm çok çağırır o misafir 😂😂

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
He valla kız oh olsun o değil evde çocuk var ben de hamileyim insan bir dikkstli olur hasta olmaz 😂🙄🤷
Geçmiş olsun canım o iyileşince bu sefer sen hastayim de belim filan agriyo hareket edemiyorum de 🥰 çağırma kimseyi boşver ya seneye artık inşallah bebiş gelsin birlikte bol bol ağırlayin misafir 🥰🤩

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 25 haftalık hamileyim biliyorsunuz ramazanlikta yiz açıkçası bana kalsa ben kimseyi cagirmayacagim ama eşim çağıralım deyip duruyor çok zor zaten herşeye yetişmeye çalışıyorum oğlum da hiç durmuyor sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz 🤷🤷
Hamileyken çok zor yaaa vallahi kendimize yemek yapmaya üşeniyoruz canm

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım o iyileşince bu sefer sen hastayim de belim filan agriyo hareket edemiyorum de 🥰 çağırma kimseyi boşver ya seneye artık inşallah bebiş gelsin birlikte bol bol ağırlayin misafir 🥰🤩
Sağol cnm aynen öyle derim 😂

Aman ne dikkat ederler ne yardım 😂😂. Sen kendine ve oğluna dikkat et kocanı da boşver 😂😂
Aynen cnm TM cnm 😂

Aman ne dikkat ederler ne yardım 😂😂. Sen kendine ve oğluna dikkat et kocanı da boşver 😂😂
Aynen cnm TM cnm 😂
Hamileyken çok zor yaaa vallahi kendimize yemek yapmaya üşeniyoruz canm
Al benden de o kadar çok haklısın cnm ya

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 25 haftalık hamileyim biliyorsunuz ramazanlikta yiz açıkçası bana kalsa ben kimseyi cagirmayacagim ama eşim çağıralım deyip duruyor çok zor zaten herşeye yetişmeye çalışıyorum oğlum da hiç durmuyor sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz 🤷🤷
Canım sen hamilesin halin olmayabilir tabiki eşinin bunu anlayışla karşılaması lazım

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Valla canım benim eşimde başta söylenip duruyordu kendi ailesini benim ailemi hepsini bir çağıralım diye hayır sonuçta diyodu ama son zamanlar gerçekten artık kendimi saldım gün geçtikçe daha çok ağırlaşıyorum Tamam dedim eşime ama vazgeçti sen böyleyken kıyamıyorum dedi kalsın dedi seneye çağırırız bnde tamam dedim yani gerçekten zor kendimize bile zor yapıyorum ya karnım mutfağın tezgahına diyip duruyo kızım o an rahatsız oluyo heralde oda tekmeliyor 😅😅yine sen bilirsin cnm yardım için akraban faln yokmu canm görümcen ,kız kardeş,elti vs faln en azından sana yardımcı olurlardi

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar