hamile kalmak için ne yapmalıyım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Zhra tarafından oluşturulan hamile kalmak için ne yapmalıyım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,332 kez görüntülenmiş, 76 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı hamile kalmak için ne yapmalıyım
Konbuyu başlatan Zhra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mlkysf
Hamile kalmak için bir şey kullandınız mı yada içtiniz mi ben çok istiyorum ama olmuyo
Canim benimde 6 ay sonra oldu bende çok korkuyordum olmayacak diye bide benim çok beyaz akıntım ve aşırı kaşıntım vardı kadın doğum doktoruna gittim bana fitil hap ve trapvazol kaşıntı kremi vermişti onu Kullandım diğer ay hamile kaldım galiba enfeksiyondan olmuyormuş diye düşündüm rabbim gönlüne göre versin sana da hayırlı sağlıklı bı evlat nasip etsin inşallah 🤲❣️

Sonikiüç

Kayıtlı Üye
rank
Bende folk asite başlamıştım. İlkinde dusuk oldu. Kimyasal gebelik dendi. Ara verdim tekrar folik asit kullandim adet sonrasi enfeksiyon için doktor fitil verdi o sira yumurtlama doneminde tutmuş çok şükür şimdi de bebise bir şey olmasın diye dinlenme pozisyonundayim ve Progestan kullanıyorum. Allah tüm bebisleri korusun inşallah ve size de nasip etsin inşallah

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Adet olmadigimda bende yapmıştım kuzum 2 günde adetim gelmişti. Maydanoz suyu da adet felan söktürücü olduğunu biliyorum ama hamileyken kesinlikle ikisi de yapılmamalı 😘
Hamileyken değil zaten hamile kalmak için yapiyolar soğan bir nevi antibiyotik

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar