hamile kalmak için ne yapmalıyım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Zhra tarafından oluşturulan hamile kalmak için ne yapmalıyım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,337 kez görüntülenmiş, 76 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı hamile kalmak için ne yapmalıyım
Konbuyu başlatan Zhra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mlkysf

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Hamile kalmak için bir şey kullandınız mı yada içtiniz mi ben çok istiyorum ama olmuyo
BAL TARÇIN ÇÖREKOTU KÜRÜ ÇOK İYİ GERÇEKTEN İŞE YARIYOR HEM SANA Bİ ZARARIDA YOK DENEMEKTEN ZARAR GELMEZ YANİ REGLN 2. BAŞLİYOSUN SABAH AKSAM 1 TTALI KASIGI 12. GÜNE KADAR 12. GÜN YIYIP BIRAKIYORSUN 12 YK GERÇEK BAL 12 TK ÇÖREK OTU 12 SİLME TK TARÇIN BUNLARI ŞİŞEDE KARISTIRIP MACUN HALINE GETIRIYORSUN CNM AMA ÇÖREK OTUNU YA HER YEMEDE ÇİGNİYCEKSİN YADA HAVANDA DÖVÜP ÖYLE KOYCAKSN ÇÜNKÜ ÇÖREK OTU VÜCUTTA ÇÖZÜNMÜYO EŞINLE BRABER KULLANABLRSN DENE

Rabia111

Kayıtlı Üye
rank
Hamile kalmak için bir şey kullandınız mı yada içtiniz mi ben çok istiyorum ama olmuyo
Canım ben bişey kullanmadım. Sperm kalitesi de önemli. Sürekli her gün ilişkiye girmek yerine 2 3 günde bir deneyebilirsiniz. Ayrıca ilişkiden sonra hemen tuvalete gitme. Poponun altına yastık koyup yarım saat ya da bekleyebildigin kadar bekle. Regl günlerini takip edip ona göre birliktelik planlayabilirsiniz. Ve en önemlisi canını sıkma kafana takma. Emin ol beklemedigin bir zamanda o güzel haberi alıyorsun.

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
BAL TARÇIN ÇÖREKOTU KÜRÜ ÇOK İYİ GERÇEKTEN İŞE YARIYOR HEM SANA Bİ ZARARIDA YOK DENEMEKTEN ZARAR GELMEZ YANİ REGLN 2. BAŞLİYOSUN SABAH AKSAM 1 TTALI KASIGI 12. GÜNE KADAR 12. GÜN YIYIP BIRAKIYORSUN 12 YK GERÇEK BAL 12 TK ÇÖREK OTU 12 SİLME TK TARÇIN BUNLARI ŞİŞEDE KARISTIRIP MACUN HALINE GETIRIYORSUN CNM AMA ÇÖREK OTUNU YA HER YEMEDE ÇİGNİYCEKSİN YADA HAVANDA DÖVÜP ÖYLE KOYCAKSN ÇÜNKÜ ÇÖREK OTU VÜCUTTA ÇÖZÜNMÜYO EŞINLE BRABER KULLANABLRSN DENE
Sabahları aç karnına akşamlari yemekten sonra uyuma vaktinde

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
İlk olarak doktor kontrolü, folik asit kullanımı, gün aşırı ilişkiye girilmesi, ilişkiden sonra yarım saat yatmak, stresten uzak kalmak. Rabbim gönlüne göre versin inşallah 🙏🏻

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Bir kaç ay önceden folik asit çokca dua 💕 Rabbim gönlüne göre versin cnm Allah ın dilediği vakitte oluyor hemen olmuyor bizim istememizle. Farklı herhangi bir durum yokken tutmuyor tutmuyor beklemediğin anda tutunuveriyor benim öyle oldu
Bende çok dua ettim hâlâ da dua ediyorum şükür ediyorum en iyisi sabır etmek böyle durumlarda Allah isteyen herkese nasip etsin🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar