hamile kalmak için ne yapmalıyım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Zhra tarafından oluşturulan hamile kalmak için ne yapmalıyım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,433 kez görüntülenmiş, 76 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı hamile kalmak için ne yapmalıyım
Konbuyu başlatan Zhra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mlkysf

😊😍🙂🥰🤩

Kayıtlı Üye
rank
Bende folk asite başlamıştım. İlkinde dusuk oldu. Kimyasal gebelik dendi. Ara verdim tekrar folik asit kullandim adet sonrasi enfeksiyon için doktor fitil verdi o sira yumurtlama doneminde tutmuş çok şükür şimdi de bebise bir şey olmasın diye dinlenme pozisyonundayim ve Progestan kullanıyorum. Allah tüm bebisleri korusun inşallah ve size de nasip etsin inşallah
İnşAllah sağ salim kucağınız alırsınız.anne diyen bi yavrunuz olur🤲

Zhra

Kayıtlı Üye
rank
Cabım arkadaşlarım böyle hamile kaldıklarını söyledi bir arkadaşımda intihap vaemış soğan kürü intihabı atmış folik asitte yumurtayı güçlendirmiş öyle hamile kalmış. Bir arkadaşımda folik asit kullanarak hamile kalmış aslında 2 sindede hiçbir sorun yokmuş sadece intihap ve tumurta kalitesi düşükmüş bunları yapınca geçmiş şuan biri hamile biride doğum yaptı 4 aylık bebeği oldu bende denedim geçen ay soğan kürünü kullandım bu ay folik asite başladım bakalım ne olucak
Rabbim kucağını doldursun Allah razı olsun çok teşekkür ederim ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Öncelikle bi doktora git canım hormonlarına baktır eğer bi skıntı yoksa sana önce folik asit verir hamile kalmana yardımcı olmak için adet düzenini de sorar
Teşekkür ederim

Asli06

Kayıtlı Üye
rank
Seninle ilgili bir durumda işe yarar.Ama eşinle ilgili bir durumsa işe yaramıyor.,arkadaşımdan biliyorum. Esi tedavi olunca hamile kalmıştı.
Evleneli 7 ay oluyo 7 aydır deniyoruz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gerçekten işe yariyo mu o

Ümmü98

Kayıtlı Üye
rank
Bu soğan kürü dediğiniz ne oluyo acaba bilgilendirirmisiniz benimde enfeksiyon um ve akıntım var hamileyim bide
Hamileler yapılmıyor yaparsa düşük olur allah korusun hamile olmadığı zaman adet düzenleme ve intihap sökmek için kuklanılıyor 15 gün sabah akşam taze yapılarak içiliyor sıcak bir şekilde .

Tüm sayfalar yüklendi.