Hamile kalmak icin önemli günler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Hamile kalmak icin önemli günler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,442 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamile kalmak icin önemli günler
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ozlem kzlrmk

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Allah büyüktür canım hiç öyle düşünme Rabbim onun yolunu veriyor strese girerek doğumu daha da zorlaştırıyoruz aslında güzel düşün güzel olsun annesi 😍🥰
İlk doğumum olcak o yüzden hem kavuşmak istiyorum biandan o günlerin geldiğini doğuma gittiğimi falan düşünüyorum nasıl doğurcam diyorum kendi kendime kuruyorum 😂

HirAylin

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hamile kalmak için adetden sonra hangi günler önemli mutlaka değerlendirmek lazım??
Ben 3yıl hamile kalamadım canım en son ilişkiye girdikten sonra sperm akmasın diye belimin altına yastık koyup ayaklarımı duvara dayadım yarım saat 1saaat öyle kaldım 1 ay sonra hamile olduğumu öğrendim:) cuma doguma gidecem insallah :) rabbim seninde kucağını boş bırakmasın en kısa zamanda hayırlı haber alırsın 🙏😘

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Kuru yemiş çok faydalı galiba bende aynı şekilde kuru yemişi bolca tükettiğim de 2.ayında hamile kaldım ☺️ Kasım'da mı doğumunuz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Genelde 14.günü yumurtlama olur derler ama 10.günden itibaren iki günde bir olmalı birde yediklerine çok dikkat et bu süre de folik asit çok önemli kullanmaya başlaman lazım en az 3 ay önce başlanmalı gebelik olana kadar. Bolca protein ve vitamin almaya gayret et yumurtalarının kalitesini artırır abur cubur hiç sürme ağzına
Herkes kasımda doğuruyor 😂

Tüm sayfalar yüklendi.