Hamile kalmak istim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haza tarafından oluşturulan Hamile kalmak istim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,954 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamile kalmak istim
Konbuyu başlatan Haza
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BİRGÜL gözde

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
arkadaşlar 2senedir evliyim çocuğum olmadi doktora gittim dedi yurtaligin yavaş çalışıyor dedi ilaç kullandım hiç etki etmedi bunun için ne yapmalıyım bana yardimci olurmusunuz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Soğan kürü. :) İnternetten de araştır bak. Ben 2 gebeliğimde soğan küründen sonra oldu.

Şenay lina

Kayıtlı Üye
rank
Canm benm yengemde iki sene hamile kalmadı ebe bi kadının yanına gitti ona günde iki kere papatya çayı iç ve hergün ilişkiye gir dedi iki hafta önce ikinciyi kucağına aldı şükür bi zararı yok dene istersen

Yaser_akif

Kayıtlı Üye
rank
Al
arkadaşlar 2senedir evliyim çocuğum olmadi doktora gittim dedi yurtaligin yavaş çalışıyor dedi ilaç kullandım hiç etki etmedi bunun için ne yapmalıyım bana yardimci olurmusunuz

CnsuAkyz

Kayıtlı Üye
rank

Ben adet düzensizliğin için ergenlik dönemimde dogum kontrol hapı kullandım doktor tavsiyesiyle. Bana herkes gelişim cağında kullanınca kısırlık yapiyo dedi . Evlendikten sonra ilk ay korumadım ve hamile kalmadim. 2. Ay da ayni sekilde . Korktum doktora gittim bana da yumurtalıklarında tembellik var demişti . Bana sadece folik asit versi ve iliski sirasinda altina yastik koy iliskiden sonra 20 25 dakika sırt üstü yastığı almadan yat kalkma dedi ve 3. Ay hamile kaldım şimdi son 23 günümüz 😊 eczaneden folik asit al vitamin zaten ve dene rahimdenkaynaklı genelde rahim ağzı kısa olduğundan yumurtamız gitmiyor sperm dışarı çıkıyor o yüzden tutunamıyor dedi. Yastık ise yarıyor yumurtlama gününü takip et ve o hafta her gün düzenli özellikle en yuksek olduğu günde kaçırmadan ilişki olursa mutlaka olur 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar