Hamile kalmak istiyorum ne yapmalıyım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zehraaa tarafından oluşturulan Hamile kalmak istiyorum ne yapmalıyım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,055 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamile kalmak istiyorum ne yapmalıyım
Konbuyu başlatan Zehraaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zehraaa
S

Sumeyyee

Guest
Yardımcı olur musunuz hamile kalmak istiyorum ama kalamıyorum 8 aylık evliyim doktora yeni evliyim diye çok gitmek istemiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim lütfen
Ovulasyon testi kullanın bence çünkü indirilen aplikasyonlar yanlış olabiliyor çünkü her kadının yumurtlama günü farklıdır.ve size önereceğim bu sayfaya Instagram hesabınız varsa takip edin derim @birgebeningunlugu Ebru Ceylan

3

3 çocuklu anne

Guest
Yardımcı olur musunuz hamile kalmak istiyorum ama kalamıyorum 8 aylık evliyim doktora yeni evliyim diye çok gitmek istemiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim lütfen
Ne yapacağın hakkında bilgi weremesemde ne yapmıycanı çok iyi biliyorum Stres yapmıycaksın inan en önemli faktör bu gerisi Allah'a kalmış gönlü olursa ol demesi yeterli hayırlısı olsun hakkınızda

Mana.

Kayıtlı Üye
rank
Ovulasyon testi kullanmalısınız ve kesinlikle stresli ortamdan uzak durmalısınız çünkü hakikaten tüm hormonları etkiliyor ayrıca hamilelik düşünceniz var ise mutlaka genel bir kan testi yaptırın herhangi bir vitamin ya da demir eksikliği varsa önceden önlem almış olursunuz ve folik asite başlamalısınız

Canım bende ilk hamile kalmadan önce gitmediğim doktor yaptırmadığım tahlil kalmadı en son doktorum rahim filmi çektir dedi onu çektirdikten 1-2 ay sonra hamile kaldım 1,5 yıl uğraştım hamile kalmak için bide çok stres yapıp kafaya takıyordum oluruna bıraktım ve Rabbim nasip etti

Zehraaa

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende ilk hamile kalmadan önce gitmediğim doktor yaptırmadığım tahlil kalmadı en son doktorum rahim filmi çektir dedi onu çektirdikten 1-2 ay sonra hamile kaldım 1,5 yıl uğraştım hamile kalmak için bide çok stres yapıp kafaya takıyordum oluruna bıraktım ve Rabbim nasip ettij stres

Canım bende ilk hamile kalmadan önce gitmediğim doktor yaptırmadığım tahlil kalmadı en son doktorum rahim filmi çektir dedi onu çektirdikten 1-2 ay sonra hamile kaldım 1,5 yıl uğraştım hamile kalmak için bide çok stres yapıp kafaya takıyordum oluruna bıraktım ve Rabbim nasip etti
Çok stres yapıyorum aşırı derece de sürekli ağlıyorum allahım hayırlısını versin inşallah Bi bebeğim olur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne yapacağın hakkında bilgi weremesemde ne yapmıycanı çok iyi biliyorum Stres yapmıycaksın inan en önemli faktör bu gerisi Allah'a kalmış gönlü olursa ol demesi yeterli hayırlısı olsun hakkınızda
Çok stres yapıyorum bilmiyorum belki de olmamasının sebebi bu da olabilir ağlıyorum sürekli inşallah bir bebeğim olur benimde 🙏🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok stres yapıyorum bilmiyorum belki de olmamasının sebebi bu da olabilir ağlıyorum sürekli inşallah bir bebeğim olur benimde 🙏🥺
Soğan suyu adet söktürücü olarak içiyorum ben en geç 4 gün sonra adetim geliyor
Denicem gülnur hanım inşallah faydası olur 🥺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar