hamile kalmak istiyorum ne yapmam lazım

• Konbuyu başlatan Kubo
  • Toplam 21 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Kubo tarafından oluşturulan hamile kalmak istiyorum ne yapmam lazım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,441 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı hamile kalmak istiyorum ne yapmam lazım
Konbuyu başlatan Kubo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aynurka

Azeri

Kayıtlı Üye
rank
Evet var ama bence o tarz şeylere hiç ama hiç gerek yok stresi atman lazım öncelikle bence üstünden her seferinde çocuk düşüncesiyle girersen zaten olmaz stres mahveder bence insanı sen adetinden bir hafta 10 gün sonra gün aşırı ilişkiye girmeye calis ve bence öncelikle çocuğun olmuycakmis çocuk sahibi olamiycakmissin gibi düşünme kesinlikle rabbim verdimi isterse on sene geçsin yine verir sen bu şekilde ilerle birde ne olur ne olmaz diye çocuk düşündüğünü söyleyerek bı doktora görün sonrasını da Rabbime bırak kesinlikle stres yapma rabbim sanada verir inşallah bı gün 4 ay uzun bir süre değil bunun içinde uzulme benim annem 40 yaşında 100 kiloyla hamile kaldi
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun 🙏🏻

Gamzesahin

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar ben hamile kalmak istiyorum 4 aydır korunmuyoruz ama hâlâ bir şey yok ne yapmam lazim bu ay stresten iki hafta sonra tekrar adet gördüm 🤦🏻‍♀️
Benim bu 3.gebeliğim 31 yaşındayım ve bir buçuk sene sonra oldu belli olmuyor cnm nasip ne zamansa o zaman oluyor ilk ve ikinci çocuğumda 2 ay sürmedi bile hamile kalmam mesela

Merhaba arkadaşlar ben hamile kalmak istiyorum 4 aydır korunmuyoruz ama hâlâ bir şey yok ne yapmam lazim bu ay stresten iki hafta sonra tekrar adet gördüm 🤦🏻‍♀️
Kuzum programdan yumurtlama dönemini takip et yumurtlama dönemine göre yap ben de ilk 3 ay korundum 3 ay da korunmadim yani 6 ay sonra hamile kaldım inşallah kalırsın kuzum o duyguyu çok iyi biliyorum acaba bı sıkıntı mı var olmicakmi diye ben her gece ağlar dua ederdim 3 ayda belki 15 test yaptım hepsi tek cizgiydi şimdi çok şükür doğurdum bile Rabbim kalbinden geçen duaları kabul etsin inşallah ❣️

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Kafaya takmayinca oluyor . 2 yil istedik . Esimi zorla doktora gonderdim varikosel oldugunu ogrendik erkeklerde 4 tip kisirlik vardir . Sadece biri tedavinedilir oda varikosel . Ameliyat oldu hersey normal dr dedi artik allaha kalmis bir durum ben esime keciboynuzu pekmezinve havuc suyu verdim 2-3 ay gecti artik olmicak heralde ya diyip saldik ovulasyon gunlerinide umursamadim . Esimin ameliyatindan 4 ay sonra hamile kaldim . Gecen sene bugunler hamileymisim meger yilbasindan sonra ogrenmistim . Sen ve esinde bir problem yoksa takma kafana rabbim verecegi vakti biliyordur tatlim . Allah kucagini bos birakmasin kimsenin kucagina baktirmasin insallah en hayirli vakitte sanada versin rabbim . Bir kac ay daha deneyin baktin olmuyor sen kadin doguma esinde bir üroloji doktoruna gorunsun . Erken teşhis herzaman onemlidir . Ama bu sure icinden esine keci boynuzu pekmezi verebilirsin aksamlari bir tatli kasigi gunde bir kerede bir bardak havuç suyu sikip ver . Erkeklerin sperm kalitesini arttiriyor . Hic bir zaman unutmayin ki erkekler de kısır kadında kusur olur yani sende sorun varsa bile her turlu cozulur ama esinde varsa cozumu yok . Az once dedigim gibi 1 tanesinin cozumu var oda ameliyat .

Azeri

Kayıtlı Üye
rank
Var canım ama pahalıya geliyor öyle instgramdan birgebeningünlüğü sayfası var ordan alabilirsin
Teşekkür ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim bu 3.gebeliğim 31 yaşındayım ve bir buçuk sene sonra oldu belli olmuyor cnm nasip ne zamansa o zaman oluyor ilk ve ikinci çocuğumda 2 ay sürmedi bile hamile kalmam mesela
Teşekkür ederim

Merhaba ben de hiç korunmadığım halde 1 sene çocuğumuz olmadı stres üzüntü başlıca sebebi doktorlar yaştan dolayı 1 sene bekledi daha sonra yumurtalarımın geç büyüdüğünü söyledi bir ilaçla düzene soktu ve o ay yumurtlama tarihine göre gün aşırı ilişki önerdi vee hamile kaldımm şuan 3. Bebeğime hamileyim. Tek diyceğim sakın takıntı yapma stres yapma düşünmemeye çalış inşallah tez zamanda olur🙂

Nur333

Kayıtlı Üye
rank
Canım hiç doktora gittin mi bizim de 3 ay olmadı yaşım da genç ama doktora gittim doktor beklememi söyledi. Ama beklemedim bütün testlerimi yaptırdım. Sonuç olarak rezervim az çıktı ve bu yüzden anne olamadığımı öğrendim. Demem o ki elbette dene ama bir süre sonra profesyonel destek almayı ihmal etme geç olmasın. Şimdi tüp bebekle 11 haftalık gebeyim çok şükür

Canım hiç doktora gittin mi bizim de 3 ay olmadı yaşım da genç ama doktora gittim doktor beklememi söyledi. Ama beklemedim bütün testlerimi yaptırdım. Sonuç olarak rezervim az çıktı ve bu yüzden anne olamadığımı öğrendim. Demem o ki elbette dene ama bir süre sonra profesyonel destek almayı ihmal etme geç olmasın. Şimdi tüp bebekle 11 haftalık gebeyim çok şükür
Katılıyorum 1 sene bekletmeleri bana da hep saçma gelmiştir gerekli testler yapılsa zaten o kadar da strese girilmez

Tüm sayfalar yüklendi.