hamile kalmak istiyorum ne yapmam lazım

• Konbuyu başlatan Kubo
  • Toplam 21 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Kubo tarafından oluşturulan hamile kalmak istiyorum ne yapmam lazım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,444 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı hamile kalmak istiyorum ne yapmam lazım
Konbuyu başlatan Kubo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aynurka

Nehir ada'm

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar ben hamile kalmak istiyorum 4 aydır korunmuyoruz ama hâlâ bir şey yok ne yapmam lazim bu ay stresten iki hafta sonra tekrar adet gördüm 🤦🏻‍♀️
Canım valla bende nerdeyse 10 aylık evliyim ilk günlerde kafama çok takıyordum bebekleri çok seviyorum ben bir bebeğim olsun evliliğim dahada iyi olur eşim evine dahada bağlı olur die her ay test yapma umuduyla günleri sayarken umudum boşa çıktı Ağustos ayından sonra kafama hiç takmadım hiç umutlanmak istemedim herşeyi Rabbime birakdim sende biraz kafana takma çünkü stres bile çocuğun olmasına engel oluyor 15 16 Ekim'de test yaptm hamile olduğumu öğrendim sende kafana takma stres yapma rabbim inşallah sanada bebeğini nasip eder 🥰🥰❤️

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar ben hamile kalmak istiyorum 4 aydır korunmuyoruz ama hâlâ bir şey yok ne yapmam lazim bu ay stresten iki hafta sonra tekrar adet gördüm 🤦🏻‍♀️
Bilimsel midir bilmem ama adetinin son günü yıkanıp temizlenip o gece ilişkiye girersen çocuğun olur benim öyle oldu hatta ilk hamileliğimde evlendigimiz gün oldu son günümdü temizlen yapin bişey olmaz dediler o gece bebeğim oldu ama kan uyuşmazlığından dolayı ilk çocuğum düştü iki ay sonra aynı şekilde yine hamile kaldım şimdi 15+6 günlük hamileyim

Tüm sayfalar yüklendi.