🤰Hamile olduğunuzu nasıl öğrendiniz🤔🗝️🌼

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan 🤰Hamile olduğunuzu nasıl öğrendiniz🤔🗝️🌼 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,826 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 🤰Hamile olduğunuzu nasıl öğrendiniz🤔🗝️🌼
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep’in annesii

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar dünyanın en güzel anneleri💝😍, biraz sohbet etmeye ne dersiniz 🤗
Hamile olduğunuzu ilk ne zmn ve nasıl öğrendiğiniz 🤔 sürpriz mi oldu yoksa bekliyor muydunuz?🌼
Önce ben başlayayım, diş ağrısı için gittim doktora🤕 tahlil yaptılar bana ilaç vermek için sonra hamile olduğumu öğrendim 😇🤭 o ağrı içinde sürprizmi oldu sana diye sorsanız eğer bende size hem evet hem hayır diyebilirim sanırım 🤣🤰😍💜
Ben cokk istiyordum hatta normal gebelik testi aldım negatif çıktı ama meğerse hamileymisim..üzüldüm baya sonra cevremdekiler erken gebelik testi al dene o kesin çıkar senin aldığın adetin üzerinden bı 7 gün geçmesi gerekiyor dediler bende umutlanmamak için bı kaç gün bekledim ve erken gebelik testi aldım ve sonuç pozitif çıktı..resmen dünyalar benim oldu,😍😍😍

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Hamile olduğunuzu ilk ne zmn ve nasıl öğrendiğiniz 🤔 sürpriz mi oldu yoksa bekliyor muydunuz?🌼
Önce ben başlayayım, diş ağrısı için gittim doktora🤕 tahlil yaptılar bana ilaç vermek için sonra hamile olduğumu öğrendim 😇🤭 o ağrı içinde sürprizmi oldu sana diye sorsanız eğer bende size hem evet hem hayır diyebilirim sanırım 🤣🤰😍💜
Bizimki planliydi istiyorduk adetten önce öğrendim erken test yaptım dayanamadım öyle öğrendim sonra adetimi bekledim gelmedi tekrar normal test yine çıktı

Hemen hemen 1 yil gibi bir suredir istiyorduk ama olmuyordu sonrasinda bende kalp sıkıntısı ortaya cikti bel ağrısı fln derken ortopediye randevu alalım kardiyologa randevu alalım diye konusyorduk ki hiç birine gerek kalmadı 5 haftalık hamile olduğumu öğrendik şuan 37 haftalık olduk zaman su misali
Cinsiyeti ne canım🙂 benmde ikisinde şiddetli bel ağrısı oldu içime bi his doğdu nebliym Allah tarafndn işte test aldrdm eşime pozitif cktı nasip işte

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Canim.benim başim aylaniyordu amma bebekde isdiyordum ešimle.korunmasiz iliski yaşiyorduk adetme.6 gun kala test yapdim.silik cikdi kan testi yapdirdim cevapin eşim aldi hamile degilsin dedi😂 üzuldum deme şaka yapmiş daha sonra aksam gul balon pasta alib gelmiwdi😂🥰🔥hamilesin diyodu🤩 onan 1 ay once dusuk yapmiwdim yeniden hamile kaldigum icin o kadar mutli oldumki.o gun dunyanin en guzel guni idi sanki

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Istiyorduk amma supriz oldu oylesine test yapdim 2 xet cikince delirdim sevincimden 😍😍😍he babasina soylemeye gitdim biliyorsunuz ben Azeriyim bizim burda babaya Ata derler sizde dede buyukbabaya ise bizde baba derler o kadar cok heyecan yapdim ki ewime baba oluyorsun dedim😂😂😂bakiyor ki ne diyon dedim yani ata ataa😂😂😂

A

Adsız anne adayı

Guest
Kasik ağrısı vardı ben kist var sandım sonra doktora gittim önce bilgilerimi alan kız sordu en son adet tarihi nedir diye bende 20eylul dedim bu arada doktora da 1kasimda gitmiştim neyse yüzüme bakti test yaptın mı sen dedi dedim bende kist var bence test yapmadım dedim neyse doktor muayene etti bı baktı kese göründü beş hafta bı kaç günlük imiş ben ağlamaya başladım isteyipte ulasamadigim bir durumdu eşime ben söylemek istedim eşimi çağırdı kadın kendi söyledi bunu planlamamistim ama neyse sonuçta muradıma erdim ins saglicakla hayırlı şekilde dünyaya gelir prensesimi bekliyorum 😊

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar kulum😍 Bende belirti yoktu kusma bulantı falan sadece çok kilo almıştım ve göğüslerimde baya ağırlık vardı ve reglim 5 gün gecikmişti test yaptım baktım çift çizgi o an dünyalar benim oldu sevinçten elim ayağım titriyor mutluluk gözlarıö sel olmuştu eşimede müjdeyi verince oda çok mutlu oldu sevinçten gözleri doldu onunda ve bu arada biz 1 sene iki ay denedik olmuyordu en son umudu kestim derken Bi baktım hamileyim doğurdum şimdi ikinciye hamileyim😍

Tüm sayfalar yüklendi.