🤰Hamile olduğunuzu nasıl öğrendiniz🤔🗝️🌼

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan 🤰Hamile olduğunuzu nasıl öğrendiniz🤔🗝️🌼 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,818 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 🤰Hamile olduğunuzu nasıl öğrendiniz🤔🗝️🌼
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep’in annesii

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Benim 1 haftadır midem bulanıyodu ama ben hiç suphelenmedim reglime de vardı 5 6 gün ama eşim sen hamilesin diyip duruyordu bı gün annemi arayıp ishal surubu istedim o da yok kahve ic falan dedi kahveyi icmemle çıkarmam bir oldu betim benzim attı eşim bir telaşla bizimkileri aradı hastaneye gidelim diye serum taktılar ama hala gecmedi ertesi gün ise gittim yine midem bulanıyo iş yapacak halim yok yine gittim doktora gecikme yoksa test yapamam deyip yine serum bağladı annem de ne olur ne olmaz diye test almıştı hastane çıkışı ben sabah bir yaptim testi biri hafif silik aha dedim ne oluyor o şeyle eşimin yanına gittim pantolon giymeyi bile unutmuşum 😂 sonra kandi tahlilsdi derken çıktı kadın doğuma gittim 5 hafta 4 günlük hamileyim simdii 33 teyiz
🤭🤣🤣İnsan anne olacağını öğrenince o an ne yapacağını unutuyor kuzum 😉🤗 Maşallah canım az kalmış bebeğine kavuşmana 😘♥️
Şahsen istiyordum 6 ay denedik olmadı. En son umudu kesmiştim başım döndü içim geçti açlıktan sandım yinede ne olur ne olmaz diye test yapayım dedim hamile olduğumu öğrendim 😅
İyi yapmış sin canım beklediğin cevabı da almışsın🤭🤣
Normalde 2 ay istedik evlendikten sonra doktora gidip geldim enfeksiyon yuzunden 2 ay boyunca hep antibiyotik kullandım normalde regl çok düzenli olurdu en son aldığım fitil antibiyotik yuzunden geçikme oldu sandım ben nerdeyse 2 haftalık bir gecikme oldu arada bazı şeylerden tiksinsem de gebe olduğumu hiç düşünmedim bebeğim 1 aylık iken aslında kan testi yaptırmıştım ama Kanda çıkmadı belkide ondan ihtimal vermedim en son zeytin den tiksinşncd eşim gebelik testi aldı o gün yaptım çift çizgi çıktı cumartesi oldugu için gidemedim hastaneye sonra annemın yanına gelince doktora geldik ve tam 6 hafta 2 günlük iken öğrendim😍 minik sürprızimi. 1 aylık olen kanda gözükmeme nedeni antibiyotikmiş hayırlısı böyleymiş diyorum 😍 kusura bakma kuzum uzun oldu biraz hakkını helal et 😇

Ben cokk istiyordum hatta normal gebelik testi aldım negatif çıktı ama meğerse hamileymisim..üzüldüm baya sonra cevremdekiler erken gebelik testi al dene o kesin çıkar senin aldığın adetin üzerinden bı 7 gün geçmesi gerekiyor dediler bende umutlanmamak için bı kaç gün bekledim ve erken gebelik testi aldım ve sonuç pozitif çıktı..resmen dünyalar benim oldu,😍😍😍

Bizimki planliydi istiyorduk adetten önce öğrendim erken test yaptım dayanamadım öyle öğrendim sonra adetimi bekledim gelmedi tekrar normal test yine çıktı
Canim.benim başim aylaniyordu amma bebekde isdiyordum ešimle.korunmasiz iliski yaşiyorduk adetme.6 gun kala test yapdim.silik cikdi kan testi yapdirdim cevapin eşim aldi hamile degilsin dedi😂 üzuldum deme şaka yapmiş daha sonra aksam gul balon pasta alib gelmiwdi😂🥰🔥hamilesin diyodu🤩 onan 1 ay once dusuk yapmiwdim yeniden hamile kaldigum icin o kadar mutli oldumki.o gun dunyanin en guzel guni idi sanki
Kasik ağrısı vardı ben kist var sandım sonra doktora gittim önce bilgilerimi alan kız sordu en son adet tarihi nedir diye bende 20eylul dedim bu arada doktora da 1kasimda gitmiştim neyse yüzüme bakti test yaptın mı sen dedi dedim bende kist var bence test yapmadım dedim neyse doktor muayene etti bı baktı kese göründü beş hafta bı kaç günlük imiş ben ağlamaya başladım isteyipte ulasamadigim bir durumdu eşime ben söylemek istedim eşimi çağırdı kadın kendi söyledi bunu planlamamistim ama neyse sonuçta muradıma erdim ins saglicakla hayırlı şekilde dünyaya gelir prensesimi bekliyorum 😊
İyi akşamlar kulum😍 Bende belirti yoktu kusma bulantı falan sadece çok kilo almıştım ve göğüslerimde baya ağırlık vardı ve reglim 5 gün gecikmişti test yaptım baktım çift çizgi o an dünyalar benim oldu sevinçten elim ayağım titriyor mutluluk gözlarıö sel olmuştu eşimede müjdeyi verince oda çok mutlu oldu sevinçten gözleri doldu onunda ve bu arada biz 1 sene iki ay denedik olmuyordu en son umudu kestim derken Bi baktım hamileyim doğurdum şimdi ikinciye hamileyim😍
Benim iki gebeliğimde planlı bir gebelikti yani pek sürpriz falan olmadı🥰
Kardeşim için acile gitmiştim. Ben hissediyordum hamile olduğumu çünkü korunmuyorduk eşimle. Adetime 2 gün vardı kardeşim de hazır acile gelmişken kan ver test yap dedi bende yapayım dedim orda öğrendim heyecandan elim ayağım tutmamıştı🥰
Banada supriz oldu 12 yıldır deniyordum tam umudu kestim oldu çok büyük sürpriz yani
Benimkide eşim çok istiyrdu bi tane daha olsun dedi korunmadi ve aynı ayda çok şükür oldu iki oğlum bı kızım var anem hep dua ederdi kızının bı kardeşi arkadaşı olur diye duası kabul oldu kizimada arkadaş geliyor rabim sağlıkla kucağımıza almayı da nasip etsin inşallah 🤲
İlkinde istiyordum zaten adet gecikmesi olunca hemen gittim tahlil yaptırdım ve öğrenmiştim ikinci de istiyordum ama yine sürpriz oldu evde 3 tane ayrı ayrı test yaptım hepsinde çıkınca garanti olsun diye yaptım öyle öğrendim
Kuzum öncelikle benim rüyama kız bebek girdi sonra test yaptırmaya karar verdim test çubuğu aldım yaptım baktım hamileyim eczacıya gosterdim hafta sonu oldu için hamilesin deyince çok duygulandim sonra randevu alıp doktora gittik özel hastaneye doktor demesin mi dış gebelik bu kdr kısa zamanda anlasilamaz deilsin hamile dedi bende var dedim muane etti baktiki hamileyim nerden bildin dedi eşimde doktorda hissettim dedim ve minik kızım 5 haftalık 4 gunluktu inanin hepsi tesadüf oldu rüyanın tersi çıkar ama bizde aynısı çıktı iyki anneyim rabbim kimseyi evlatsiz koymasın tarifsiz bir duygu yaşıyorum 🤲😥😘😉🐣😍🤩🤰
Bizde evlendiğimiz ilk günden beri 1 sene boyunca hep denedik ama olmadı benim sürekli tansiyonum düşüyordu ve bayılmalarım vardı ara ara mide bulantısı da oluyordu bir gün bulantılar artınca bi test yapayım dedim ve pozitif çıktı eşim inanmadı bile çöpe attığım test kutusunu çıkartıp bunda %99 ihtimal doğru çıktığı yazıyor felan dedi gerçekten hamilemisin dedi 😂😂 rabbim evlilik yıl dönümümüzde nasip etti eşimle bana yıl dönümü hediyesi oldu şuan 33 haftalığız 🥰
Ben çok istiyodum hepsinde büyük sürpriz yaşadım ilk bebeklerim düşük oldu ikizdiler sonra 1 yıl geçmeden tekrar hamileydim ve tekrar ikizdi onlarda 5aylik doğum yapıp kaybettim sonra 3 yıl hiç cesaret edemedim kendimi toplayinca 3 yıl sonra dedim ben hamileyim herhalde adet olmam gereken gündü test aldım çift çizgiydi onlarda ikizdi 😂tansiyon ve vücut kaşıntısı nedeniyle doğuma alındım saglikliydilar çok mutluydum ancak solunum desteği için kuvoze aldılar ve 8.gun biri 12.gun diğeri vefat etti sonra ogrendimki kuvozde hastane mikrobu bulastirmislar bebeklerime ondan vefat etmiş yavrularım mahkemeye verdim 2.5 yıl oldu şimdi tek gebelik 33+4 teyim ama hala korkuyorum hiç birini sağlıkla canlı olarak alamadim kucağıma bu sefer nasip olur inşallah🙏😥😥😥
Düzenli adetim wardı.. ilk çocuqumda istiyordum süpriz oldu qecikince test yaptık.. ikincide korunduqumuz hâlde hamile kaldım kesinlikle istemiyordum oldu 😊
Bende günü gününe regl olanlardanım. Yay burcuyuz eşimle ikimiz takip ettiğim astrolog yay burçlarında 1 hafta sürebilecek baş ağrısı mide bulantısı olacak falan demişti ciddi ciddi baş ağrım mide bulantım vardı hatta eşiminde midesi bulanıyordu onun 3 gün sürdü benim 1 haftayı buldu her sabah bulantıyla uyanıyordum bi sabah yine uyandım eşim uyanmamı bekliyormuş baktım yüzüme bakıyor ne oldu dedim sen hamilesin dedi 😂 evde test yaptık çıkmadı bişey o gün misafirliğe gidecektik yoldayken hastanenin önünde durdu gel test verelim dedi yahu yok işte test yaptık ya dedim gittik yinede verdim testi misafirlikten dönüşte mail attılar 610 çıkmış betam şaşkınlıktan ilk 15 dk sessiz kaldım sonra 1 saat ağladım sonra 1 saat güldüm 😂 bu arada evdeki teste dikkatli bakınca çift çizgi varmış ama çok silikmiş
İstiyordum canım evlendikten 6 ay sonra oldu 🥰okadar korkmuştum ki olmucak diye gecelerce çok dua ettim çok ağladım 1 ayda resmen 5 test yapıyordum oldu mu acaba oldu mu diye sonra o ay hiç test yapmadım dedim dünya para verdim teste yapmicam artık dedim sonra adetim 2 gün geçti ama onceler de hep öyle olup adet olmuştum gene yapmadım hiç umudum yoktu çünkü sonra 10 gün geçti adetim ama adet olmadığım her gün de dua ediyordum inşallah adet olmam Allah'ım hamileyimdir diye 😂sonra tekrar dayanamayıp evde test yaptım çift çizgi çıktı nasıl sevindim anlatamam ama içimde bı yerde de ya yanlışsa test diye çok korkuyordum direk acile gittim orda da pozitif çıkınca nasıl mutlu olmuştum ya 😍Allah'ım isteyen herkese nasip etsin kimseyi evladı ile de evlatsizlik ile de sınamasın inşallah 🙏okadar güzel bı duyguymus ki annelik iyki anne oldum diyorum hep şükrediyorum 🙏 😍😍
benimki hikayesi kötü ama olsun şuan kucağımda emziriyorum Allah'a şükür olsun 🤲🙏❣️
Biz 1 buçuk yıldır istiyorduk olmuyordu . Benim adetime bir hafta kala eşim hamilesin diye tuturdu her gün arıyordu ne oldu diye merakla direk soruyordu iki günüm gecikti adet olacak gibi kasiklarim agriyordu hastaneye gidelim diye yalvardı bn bebek yok diyorm o var diyordu en son gittim kan testi verdim sonucu alana kadr yok umutlanmayalim dedim o askm var hisediyorm dedi gittim aldm ve hamileyim çok sevindik ikimizde aldığımız en güzel haberdi 😉 şu an 12 haftaliğim 🥰😁
Amin cnm rabbim.hpimize nasip etsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canlarım iki gündür cvb vermeye çalışıyorum ama bir türlü olmadı telefonum bozuldu 🤷🤦giriş yapıyordum ama bir türlü yazamıyor dum kusura bakmayın🙏🤗
Hepinizin hamilelik hikayenizi öğrenmiş oldum , hepsi birbirinden güzel ve birer mucize ve tabiki bir çoğunuza sürpriz olmuş iyiki de olmuş ♥️🤗😍❤️ rabbim yavrularınızı sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🙏 kucaklarında olanları da sağlıkla büyütmeyi nasip etsin Rabbim 🤗😍 hepinizi kocaman kucaklıyor ve öpüyorum 🤗😍😘💝🤭

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
🤭🤣🤣İnsan anne olacağını öğrenince o an ne yapacağını unutuyor kuzum 😉🤗 Maşallah canım az kalmış bebeğine kavuşmana 😘♥️

İyi yapmış sin canım beklediğin cevabı da almışsın🤭🤣

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canlarım iki gündür cvb vermeye çalışıyorum ama bir türlü olmadı telefonum bozuldu 🤷🤦giriş yapıyordum ama bir türlü yazamıyor dum kusura bakmayın🙏🤗
Hepinizin hamilelik hikayenizi öğrenmiş oldum , hepsi birbirinden güzel ve birer mucize ve tabiki bir çoğunuza sürpriz olmuş iyiki de olmuş ♥️🤗😍❤️ rabbim yavrularınızı sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🙏 kucaklarında olanları da sağlıkla büyütmeyi nasip etsin Rabbim 🤗😍 hepinizi kocaman kucaklıyor ve öpüyorum 🤗😍😘💝🤭
Amin inşallah Allah razı olsun kuzum gerçekten ayrı ayrı çok güzel serüvenler. Rabbim isteyen herkese bu duyguyu tattırsın 🥰

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar dünyanın en güzel anneleri💝😍, biraz sohbet etmeye ne dersiniz 🤗
Hamile olduğunuzu ilk ne zmn ve nasıl öğrendiğiniz 🤔 sürpriz mi oldu yoksa bekliyor muydunuz?🌼
Önce ben başlayayım, diş ağrısı için gittim doktora🤕 tahlil yaptılar bana ilaç vermek için sonra hamile olduğumu öğrendim 😇🤭 o ağrı içinde sürprizmi oldu sana diye sorsanız eğer bende size hem evet hem hayır diyebilirim sanırım 🤣🤰😍💜
4 aylık tüp bebk tedavisinden sonra geldi 5 yıldır istiyorsuk ama olmuyordu öğrenince De uzun süre sevinemedim düşer yada bişey olur diye şimdi hareketlerini hissediyorum çok şükür Allah isteyen herkese nasip etsin 😊❤️

DygBlog

Kayıtlı Üye
rank
Hamile olduğunuzu ilk ne zmn ve nasıl öğrendiğiniz 🤔 sürpriz mi oldu yoksa bekliyor muydunuz?🌼
Önce ben başlayayım, diş ağrısı için gittim doktora🤕 tahlil yaptılar bana ilaç vermek için sonra hamile olduğumu öğrendim 😇🤭 o ağrı içinde sürprizmi oldu sana diye sorsanız eğer bende size hem evet hem hayır diyebilirim sanırım 🤣🤰😍
1 yıldan fazla bebek tedavisi gördüm olmadı artık yıpranmıştım ümidimde kalmamıştı tüp tedavisine gidecektik biraz ara vermek istedim temmuzda tedaviyi bıraktım aslında herşeyi bırakmıştım doğru düzgün regl hiç birşey olmuyordu sonra bir anda birgün idrar yollarıma bir yanma idrarda kan gelmeye başladı doktora gittim beta yaptı gerek yok dedim sonra zaten negatif çıktı ilaç verdi eve geldim 13 gün sonra yine aynı şey oldu eşime dedim beni acile götür dayanamıyorum gittik sonra yine idrar ve beta testi yaptı doktor .sonuçlar çıktım diye bakarken hiç umudum yoktu ama kan testine bir baktım inanmadım 1298 hamileydim hemen gittik doktorun odasına ve hamilesin dedi şaşırdım kaldım sonra anladım ki Rabbim istediği zaman nasip ediyormuş herşeyi çektiğim onca acı bitti gitti aglamalarım hastane koridorlarında nefesimin kesilmesi yaşadığım çaresizlik herşey gitti minik mucizem şimdi 31 haftalık oldu inşallah Rabbim kucagıma aldığım günüde hayırlısı ile göstersin bana 🙏
Biraz uzun oldu k.bkmayın

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Amin inşallah Allah razı olsun kuzum gerçekten ayrı ayrı çok güzel serüvenler. Rabbim isteyen herkese bu duyguyu tattırsın 🥰
Evet aynn öyle canım 😍. Amin inşallah canım 🙏🤗
4 aylık tüp bebk tedavisinden sonra geldi 5 yıldır istiyorsuk ama olmuyordu öğrenince De uzun süre sevinemedim düşer yada bişey olur diye şimdi hareketlerini hissediyorum çok şükür Allah isteyen herkese nasip etsin 😊❤️
Kıyamam sana ya çok şükür canım 🤗🙏rabbim sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin inşallah 🙏♥️.
1 yıldan fazla bebek tedavisi gördüm olmadı artık yıpranmıştım ümidimde kalmamıştı tüp tedavisine gidecektik biraz ara vermek istedim temmuzda tedaviyi bıraktım aslında herşeyi bırakmıştım doğru düzgün regl hiç birşey olmuyordu sonra bir anda birgün idrar yollarıma bir yanma idrarda kan gelmeye başladı doktora gittim beta yaptı gerek yok dedim sonra zaten negatif çıktı ilaç verdi eve geldim 13 gün sonra yine aynı şey oldu eşime dedim beni acile götür dayanamıyorum gittik sonra yine idrar ve beta testi yaptı doktor .sonuçlar çıktım diye bakarken hiç umudum yoktu ama kan testine bir baktım inanmadım 1298 hamileydim hemen gittik doktorun odasına ve hamilesin dedi şaşırdım kaldım sonra anladım ki Rabbim istediği zaman nasip ediyormuş herşeyi çektiğim onca acı bitti gitti aglamalarım hastane koridorlarında nefesimin kesilmesi yaşadığım çaresizlik herşey gitti minik mucizem şimdi 31 haftalık oldu inşallah Rabbim kucagıma aldığım günüde hayırlısı ile göstersin bana 🙏
Biraz uzun oldu k.bkmayın
Olurmu öyle canım ne kusuru 🤗 çok şükür çok sevindim , rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏♥️

Zeynep’in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Önce ben başlayayım, diş ağrısı için gittim doktora🤕 tahlil yaptılar bana ilaç vermek için sonra hamile olduğumu öğrendim 😇🤭 o ağrı içinde sürprizmi oldu sana diye sorsanız eğer bende size hem evet hem hayır diyebilirim sanırım 🤣🤰😍💜
Konu açılalı çok olmuş ama benim de hikayem çok güzel o yüzden yazmak istedim 💕 biz evleneli 4 ay olmuştu deniyorduk ama olmuyordu en son boşverdim olursa olur dedim sonra eşim virüs olduğunu öğrendik öyle olunca bana da test yaptılar hamilelik varmı dediler bende yok dedim ama içim rahat etmedi ilaç içmeden evde test vardı yapayım ama çıkmaz dedim ikinci çizgi silik çıktı ama yinede ilaç içmedim 1 hafta sonra doktora gittik hamilelik belli oldu şuan kızım 8 aylık yanımda uyuyor🥰

Tüm sayfalar yüklendi.