🤰Hamile olduğunuzu nasıl öğrendiniz🤔🗝️🌼

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan 🤰Hamile olduğunuzu nasıl öğrendiniz🤔🗝️🌼 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,829 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 🤰Hamile olduğunuzu nasıl öğrendiniz🤔🗝️🌼
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep’in annesii
İyi akşamlar dünyanın en güzel anneleri💝😍, biraz sohbet etmeye ne dersiniz 🤗
Hamile olduğunuzu ilk ne zmn ve nasıl öğrendiğiniz 🤔 sürpriz mi oldu yoksa bekliyor muydunuz?🌼
Önce ben başlayayım, diş ağrısı için gittim doktora🤕 tahlil yaptılar bana ilaç vermek için sonra hamile olduğumu öğrendim 😇🤭 o ağrı içinde sürprizmi oldu sana diye sorsanız eğer bende size hem evet hem hayır diyebilirim sanırım 🤣🤰😍💜
İstiyordum canım evlendikten 6 ay sonra oldu 🥰okadar korkmuştum ki olmucak diye gecelerce çok dua ettim çok ağladım 1 ayda resmen 5 test yapıyordum oldu mu acaba oldu mu diye sonra o ay hiç test yapmadım dedim dünya para verdim teste yapmicam artık dedim sonra adetim 2 gün geçti ama onceler de hep öyle olup adet olmuştum gene yapmadım hiç umudum yoktu çünkü sonra 10 gün geçti adetim ama adet olmadığım her gün de dua ediyordum inşallah adet olmam Allah'ım hamileyimdir diye 😂sonra tekrar dayanamayıp evde test yaptım çift çizgi çıktı nasıl sevindim anlatamam ama içimde bı yerde de ya yanlışsa test diye çok korkuyordum direk acile gittim orda da pozitif çıkınca nasıl mutlu olmuştum ya 😍Allah'ım isteyen herkese nasip etsin kimseyi evladı ile de evlatsizlik ile de sınamasın inşallah 🙏okadar güzel bı duyguymus ki annelik iyki anne oldum diyorum hep şükrediyorum 🙏 😍😍

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Hamile olduğunuzu ilk ne zmn ve nasıl öğrendiğiniz 🤔 sürpriz mi oldu yoksa bekliyor muydunuz?🌼
Önce ben başlayayım, diş ağrısı için gittim doktora🤕 tahlil yaptılar bana ilaç vermek için sonra hamile olduğumu öğrendim 😇🤭 o ağrı içinde sürprizmi oldu sana diye sorsanız eğer bende size hem evet hem hayır diyebilirim sanırım 🤣🤰😍💜
benimki hikayesi kötü ama olsun şuan kucağımda emziriyorum Allah'a şükür olsun 🤲🙏❣️

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Benimde sürpriz oldu adetlerimde normalde bazen gecikme olurdu hiç hamile olduğumu düşünmedim teyzemlere gittim ya rengin falan çok değişmiş tam hamile havası sezdim sende dedi teyzem
bende yok teyzecim olsa illa midem bulanirdi herhangi bişey olurdu dedim sen git bı test al gel dedi hemen eczaneden alıp geldim bı baktım çift çıktı heyecandan elim ayağıma dolandı çok güzel karmakarışık hislerdeydim ertesi gün doktora gittim kesin olarak öğrenirim dedim 2 aylık hamile olduğumu öğrendim hiçbir şekilde hicbir belirtti vermedi
Allah sağ salim evlatlarımızı kucağımıza almayi nasip etsin
Çok büyük sürpriz olmuş desene 😍 🤗 Kuşum eskiler anlar bu işlerden, kadın bakıp görmüş anlamış, sen yaşamış sın ama anlayamamış sın,😂 ama olsun sonuç pozitif😍. Birçok hamilelik belirtisiz olur canım . Amin inşallah canım sende sağlıkla al kucağına inşallah 🙏♥️
Hemen hemen 1 yil gibi bir suredir istiyorduk ama olmuyordu sonrasinda bende kalp sıkıntısı ortaya cikti bel ağrısı fln derken ortopediye randevu alalım kardiyologa randevu alalım diye konusyorduk ki hiç birine gerek kalmadı 5 haftalık hamile olduğumu öğrendik şuan 37 haftalık olduk zaman su misali
Herşeyin hayırlısı kuzum sana da çok geçmiş olsun inşallah 🙏♥️ bebeğini sağlıkla al kucağına 🙏😍
Hiç aklımda yoktu 2sene sonra çocuk yaparım doyurdum ki birde baktım
- Anneee ben geliyorum dedi 🥰💕😍
Yerim ben onu 😍😬 ama annesi o istiyormuş sana erkenden gelmeyi 🤗🤭😘

Bende 4 aylk kalbi durmustu tekrar istyoduk 6 ay korundum 7.ay deneme yaptk o ay bende vajinal enfeksyon olustu asiri kötü yanma kaşıntı akıntı resmen bacaklarmdan asagi akiyordu vajina dudagmn biri mandalina gibi sisiyodu aglyodum doktora gdym dedim vede enfeksyon varkn hamile.kalacgmi dusunmemistm reglme 6 gün vardi doktora gttm.anlattm iste bi usg bakalm dedi bakti dedi gebelk varmi dedim blmyorum Daha reglme var 6 gun test falan yapmadm dedi biz yinede bakalm ne olur ne olmaz pzrtsi gel dedi bt hcg bakti pzrt gttm 7.32 mi ne ckmisti sonra gebelk degern pozitf dedi yukselmeyi takip ettk oyle istee supriz yani
Bende de enfeksiyon vardı o ay gittim doktor hamile değilsin dedi adetime daha iki hafta vardı yokmuş, sonra iki hafta geçti diş ağrısıyla uyandım adetime kalmış iki üç gün tahlil verdik öyle öğrendim bende enfeksiyon yüzünden hiç beklemiyordum canım 🤭 rabbim bu bebeğini sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah kuzum 🙏♥️

Sewdam

Kayıtlı Üye
rank
Biz 1 buçuk yıldır istiyorduk olmuyordu . Benim adetime bir hafta kala eşim hamilesin diye tuturdu her gün arıyordu ne oldu diye merakla direk soruyordu iki günüm gecikti adet olacak gibi kasiklarim agriyordu hastaneye gidelim diye yalvardı bn bebek yok diyorm o var diyordu en son gittim kan testi verdim sonucu alana kadr yok umutlanmayalim dedim o askm var hisediyorm dedi gittim aldm ve hamileyim çok sevindik ikimizde aldığımız en güzel haberdi 😉 şu an 12 haftaliğim 🥰😁

Nur333

Kayıtlı Üye
rank
2. Tüp bebek tedavimdi. İlki olumsuz olunca insan korkuyor ama yine de içimde bir ümit vardı. Transfer sonrası 12. Gün kan vermek gerekiyor. Bende dışarı çıkmıştım. Daha test günüme vardı. Ama yine de test almak istedim. Koşa koşa eve geldim. İdrar testi yaptım ama sonuca bakmadım. Hiç çift çizgi görmedim 2 yıldır. Üzerimi değiştirdim geldim teste baktım ve şok oldum 🥰 hemen eşimi aradım tabi ağlaya ağlaya eşim geldi işten kan vermeye gittik ❤️ güzel sonucu bir de kanla aldım çok şükür. Rabbim herkesin yardımcısı olsun kimsenin kucağını boş bırakmasın 🤲

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Çok büyük sürpriz olmuş desene 😍 🤗 Kuşum eskiler anlar bu işlerden, kadın bakıp görmüş anlamış, sen yaşamış sın ama anlayamamış sın,😂 ama olsun sonuç pozitif😍. Birçok hamilelik belirtisiz olur canım . Amin inşallah canım sende sağlıkla al kucağına inşallah 🙏♥️

Herşeyin hayırlısı kuzum sana da çok geçmiş olsun inşallah 🙏♥️ bebeğini sağlıkla al kucağına 🙏😍

Yerim ben onu 😍😬 ama annesi o istiyormuş sana erkenden gelmeyi 🤗🤭😘

Bende de enfeksiyon vardı o ay gittim doktor hamile değilsin dedi adetime daha iki hafta vardı yokmuş, sonra iki hafta geçti diş ağrısıyla uyandım adetime kalmış iki üç gün tahlil verdik öyle öğrendim bende enfeksiyon yüzünden hiç beklemiyordum canım 🤭 rabbim bu bebeğini sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah kuzum 🙏♥️
Amin cnm rabbim.hpimize nasip etsin

A

Adsız anne adayı

Guest
Ben çok istiyodum hepsinde büyük sürpriz yaşadım ilk bebeklerim düşük oldu ikizdiler sonra 1 yıl geçmeden tekrar hamileydim ve tekrar ikizdi onlarda 5aylik doğum yapıp kaybettim sonra 3 yıl hiç cesaret edemedim kendimi toplayinca 3 yıl sonra dedim ben hamileyim herhalde adet olmam gereken gündü test aldım çift çizgiydi onlarda ikizdi 😂tansiyon ve vücut kaşıntısı nedeniyle doğuma alındım saglikliydilar çok mutluydum ancak solunum desteği için kuvoze aldılar ve 8.gun biri 12.gun diğeri vefat etti sonra ogrendimki kuvozde hastane mikrobu bulastirmislar bebeklerime ondan vefat etmiş yavrularım mahkemeye verdim 2.5 yıl oldu şimdi tek gebelik 33+4 teyim ama hala korkuyorum hiç birini sağlıkla canlı olarak alamadim kucağıma bu sefer nasip olur inşallah🙏😥😥😥
Çok üzüldüm kaybettigin bebislerine neyse ki bı evladına kavusmana az kalmış rabbim sana da bebisine de sağlık sıhhat versin inşallah 🤲

SADECE ÖZLEM

Kayıtlı Üye
rank
GÜNAYDINLAR BİZ 3 YILDIR EVLİYİZ HEP ÇOK İSTİYORDUK ANNESİ HALA BİZİ AYIRMAYA ÇALIŞTIĞINI DUYUNCA ÇOCUK MOCUK İSTEMİYORUM DEDİM HASTANEYE DE GİDİCEĞİM İLAÇLAR KULLANACAĞIM OLMASIN DİYE YETİŞEMEDİM BU LAFIMDAN 1 AY SONRA OĞLUŞUM ANNE RAHMİNE YERLEŞMİŞ BİLE ŞUAN BİLE SES BEBİŞİME GİTMESİN SEVİNEMEDİM BİLE HAMİLE OLDUĞUMU DUYUNCA SONRA CİNSİYETİ ÖĞRENİNCE BİLE SEVİNEMEDİM😏😏😏

Tufan busra

Kayıtlı Üye
rank
Ben 5 sene sonra ögrandem 6 hafta 5 gunluken hiç beklemiyordum sürpriz oldu çok istiyorduk ama nasip bı 5 sene sonrayaymış🙂🙂🙂🤩🤩😍

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
İstiyorduk sonra bi ara verdik saldik aslinda 🙈 sonra ben indirimde bebek battaniyesi falan buldum avm de almak istedim esim almayalim olunca aliriz , olurda ki olmazsa uzulursun dedi icimi bi burktu zaten . 1 hfata sonra regl.gunumdu iki gun ileri yada geri atiyordu gunumde olmadim bekledim sonra baktim bir hafta oldu dedim daha oncede basima geldi ben bekliyim olurum bugun yarin regl 9 gun oldu . Artik dedim yeter kimseye bisey demeden esim dahil gittim test aldim ve o battaniyeyi 🥰🤩 . Test yaptim şak diye cift cizgi oldu . Bir duygu karmasasi falan yasadim gulsem mi aglasam mi bekliyodum ama beklemiyodum 😂😂 . Sonra esimi video falan cekip baba olacagini anlaya bilcegi bir kutu verdim . Esim benzerim yoktu esim sen oldun benzerimiz yolda diye bir notla soyledim oyle iste minik mucizem ❤️❤️

Tüm sayfalar yüklendi.