Hamilelikte akıntı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nejla tarafından oluşturulan Hamilelikte akıntı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,844 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte akıntı
Konbuyu başlatan Nejla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 melek annesiyim

Nejla

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar.36+3 hamileyim acayip akıntım var kötü kokuyo.Herkes normal dedi ama sizin de görüşünüzü almak istiyorum.Sizce de normal mi bu durum?

Nejla

Kayıtlı Üye
rank
Enfeksiyondandır canm akıntı
Evet enfeksiyonda var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 37 haftadayim benimde akıntım cok ama kötü kokmuyor
Benim çok fazla canım ya sinirim bozuluyo artık

Enfeksiyondandır canm akıntı
Anladım canım teşekkür ederim❤️Haklı olabilirsin cünkü daha o gün idrar testi yaptım cıktı enfeksiyon

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
D
Evet enfeksiyonda var

Benim çok fazla canım ya sinirim bozuluyo artık

Anladım canım teşekkür ederim❤️Haklı olabilirsin cünkü daha o gün idrar testi yaptım cıktı enfeksiyon
Ewet canm kendimden biliyorum çok kötü

Nejla

Kayıtlı Üye
rank

Ahsenlina

Kayıtlı Üye
rank
Evet enfeksiyondandr bende yaşamıştım son haftalar bişey vermiyorlar ama artik doğumu tetikler diye fitil krem önceleri kullaniliyor ama.. Bana doğum aninda damardan antibiyotik vermişlerdi bebege geçmesin enfeksiyon diye

Nejla

Kayıtlı Üye
rank
Enfeksiyon olabilir cnm kokuluysa
Teşekkür ederim canım💕
Evet enfeksiyondandr bende yaşamıştım son haftalar bişey vermiyorlar ama artik doğumu tetikler diye fitil krem önceleri kullaniliyor ama.. Bana doğum aninda damardan antibiyotik vermişlerdi bebege geçmesin enfeksiyon diye
Enfeksiyon bebeğede mi geçebiliyor😒
enfeksiy
Enfeksiyon bebeğe geçebiliyo mu?😒e madem öyle bu adam niye bir şey vermedi geçsin diye offff offff

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar