Sorum var Hamilelikte çatlak oluşumu

• Konbuyu başlatan İlknurrrr
  • Toplam 26 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İlknurrrr tarafından oluşturulan Hamilelikte çatlak oluşumu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,417 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte çatlak oluşumu
Konbuyu başlatan İlknurrrr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dm.dzyl

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Hamilelikte çatlak oluşumunu nasıl önleriz.Ne kullandınız yazabilirsiniz?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Genetik çatlaklar malesef naparsan yap catlayacaksa çatlar her ihtimale karşı bio oil kullanıyorum tatlı badem yağı kakao yağı zeytinyağı kullananları duydum
Kuzum doktoruna danışarak krem alıp sürebilirsin

Kübra çelik

Kayıtlı Üye
rank
Galiba öyle diyorlar kimi ne sürerse sürsün çatlıyormuş kimi bişey yapmasada çatlamıuormuş ama ben yinede önlem almaknistedim her gün sürerim belki bundan sonra
Özellikle duştan sonra cilt açık oluyormuş
Şahsen duştan 1 saat önce göğüslerime ve karnıma zeytinyağı sürüp duştan sonrada vazelin sürüyorum 24. Haftada çatlak yok
Inşallah ta olmaz.arkadasim var.baseninde karnından göğsüne kadar çatlak var.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Sürekli uyguluyorum ben kuzum tabiki inşallah olmaz ama dikkat etmekte önemli
Kuzum daha 24tesin senin umutlarını kırmak istemem ama benim 35. Haftadan sonra çatlaklarım başlamıştı ilk gebeliğimde bacağımda kalcamda ve göbeğimde 🤦inşallah senin olmaz ama dediğim gibi ileriki haftalarda görücez🥰

Genetik çatlaklar malesef naparsan yap catlayacaksa çatlar her ihtimale karşı bio oil kullanıyorum tatlı badem yağı kakao yağı zeytinyağı kullananları duydum
Bişey yapmıyorum oluşsa bile bebeğimden kalan hatıralar ❤️

Vazelin kullandım benim bebiş hepş Aşağıda duruyordu hiç yukarı çıkmadı o nedenle karnimin altında biraz çatlak oldu üstü temiz. Ama bugün aynada baktım da kötü duruyor gebelik çatlaginin bı çaresi var mı bilmiyorum ama sporla sıkılaştıktan sonra estetikçi yolu göründü. Kimi insanların teni esnek oluyor hiç çatlağı olmuyor o şanslı azınlıktan olmayı çok isterdim🙄😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar