Hamilelikte çatlak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SBA- tarafından oluşturulan Hamilelikte çatlak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,215 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte çatlak
Konbuyu başlatan SBA-
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SBA-

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar 19 haftalık gebeyim. Çatlak kremi olarak ne kullandınız nemlendirici krem veya bebe yağı sürsem çatlağı önler mi

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar 19 haftalık gebeyim. Çatlak kremi olarak ne kullandınız nemlendirici krem veya bebe yağı sürsem çatlağı önler mi
Çatlak kremi daha etkili tabi canım ama onlarla da düzenli kullanırsan sonuç alırsın maksat zaten cildi kuru bırakmamak faydasını görürsün yani

F'Deniz

Kayıtlı Üye
rank
Ben düzenli olarak her duştan sonra nemlendirdim.Birde kantaron yağı kullanıyorum haftada 2 gün filan.39. haftalık olduk basenlerimde var biraz çatlak ayaklarım çok şişti canım ödem oluştu o da biraz tetikledi.Birazda senin vücut yapın ile de alakalı çevremde en iyi kremleri kullanıp karın göğüs bölgesinde çok fazla çatlak olan insanlar var mesela.saglicakla bebislerimizi kucağımıza alalım o kadar olsun yani ne yapalım 😍☺️

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Ben düzenli olarak her duştan sonra nemlendirdim.Birde kantaron yağı kullanıyorum haftada 2 gün filan.39. haftalık olduk basenlerimde var biraz çatlak ayaklarım çok şişti canım ödem oluştu o da biraz tetikledi.Birazda senin vücut yapın ile de alakalı çevremde en iyi kremleri kullanıp karın göğüs bölgesinde çok fazla çatlak olan insanlar var mesela.saglicakla bebislerimizi kucağımıza alalım o kadar olsun yani ne yapalım 😍☺️
Benim ikizim var 2 kızı var hiç bir yerinde çatlak olmadı inşallah benimde olmaz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar