Hamilelikte diş çektirmek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Hamilelikte diş çektirmek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,444 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte diş çektirmek
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 15+4 haftalık hamileyim bugün doktorumun da izniyle diş çekimi yaptırdım ama diş doktoru hamile olduğumu anlamamış uyuşması için 3 kez iğne yaptı işlem sonu anladı bebeği emziyor değilde hamile olduğumu acaba fazla gelmiş olabilir mi korkuyorum bilgisi olan varsa yardımcı olur musunuz

Elisa

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 15+4 haftalık hamileyim bugün doktorumun da izniyle diş çekimi yaptırdım ama diş doktoru hamile olduğumu anlamamış uyuşması için 3 kez iğne yaptı işlem sonu anladı bebeği emziyor değilde hamile olduğumu acaba fazla gelmiş olabilir mi korkuyorum bilgisi olan varsa yardımcı olur musunuz
Bi tekrar kontrole git canim en azinda icinde rahat eder Ama icine korku koyma sadece Bi doktora git en azinda icin rahat eder

Tuana

Kayıtlı Üye
rank
Diş doktoru nasil anlasin hamile oldugunuzu siz kendiniz söyleyecektiniz hamile oldugunuzu ben viyanada yasiyorum 2 cocugumdada Diş cektirmistim bir sorun olmaz inşallah ama Diş doktorunda Diş rötgeni kesinlikte bebege zarar veriyomus inşallah rötgen cektirmemissinnzdir

Mine

Kayıtlı Üye
rank
Normal da hamileyken diş çekimi olmuyor du

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bi tekrar kontrole git canim en azinda icinde rahat eder Ama icine korku koyma sadece Bi doktora git en azinda icin rahat eder
Pzt gideceğim canım doktoruma bakalım inşallah bişey olmaz elimde değil korkuyor insan ister istemez
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Diş doktoru nasil anlasin hamile oldugunuzu siz kendiniz söyleyecektiniz hamile oldugunuzu ben viyanada yasiyorum 2 cocugumdada Diş cektirmistim bir sorun olmaz inşallah ama Diş doktorunda Diş rötgeni kesinlikte bebege zarar veriyomus inşallah rötgen cektirmemissinnzdir
Müneccim demedim bende diş doktoru dedim başta hamile olduğumu söyledim kadın doğum doktorumun da izniyle gittim zaten baştan söylediğim halde işlem sonu emzirme konusundan bahsetti nasıl konuyu oraya getirdi anlamadım röntgen zaten çektirmedim biliyorum neyin ne olduğunu.. ne yazdığımı düzgün okumadan yorum yapmasaydınız keşke
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normal da hamileyken diş çekimi olmuyor du
Belli dönemler arası işlem yapılabiliyor gebeliğin riskli değilse kadın doğum doktorunun da izni olursa çekim yapıyorlar ilk 3 ay tehlikeli bide 5 ile 6.5 aylar arası tehlikeliymiş onun harici çekim yapılabilir dedi her 2 doktorum da benim sıkıntım dra baştan söylediğim halde hamile olduğumu unutmuş olması 3 doz anestezi uygulaması umarım zararı olmaz bebeğime

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar