Hamilelikte diyet

• Konbuyu başlatan Nurunannesi
  • Toplam 35 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nurunannesi tarafından oluşturulan Hamilelikte diyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,649 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte diyet
Konbuyu başlatan Nurunannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki Prenses Annesi 💜

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah verilir valla ablam aldığı kiloyu veremedi veremeyince de 2.yi yaptı onu bi 10 kilo verdi ama daha çok vermesi lazım bende almazsam iyi olur veremem kolay kolay 😂
Yaa valla bn ilkin de doğumdan hemn sonra süzüldüm bnde biraz kilo kalsın istiyorum 5 ay olacak 2. Yi doğalı ilki gibi buda gider dedim ama basen ve göbek hala var😕

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Yaa valla bn ilkin de doğumdan hemn sonra süzüldüm bnde biraz kilo kalsın istiyorum 5 ay olacak 2. Yi doğalı ilki gibi buda gider dedim ama basen ve göbek hala var😕
Ben zor kilo veriyorum biraz ya bide hamur işi düşkülüğü var maalesef aralıklı oruç yapcam doğumdan sonra sütüme sorun olmazsa eğer anca öyle verebilirim daha önce de öyle çok iyi kilo verdim ama dayanmam lazım işte emzirmekte acıktırıyormuş 🤷

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Aynn allah affetsin mafoldum bu ramazan emziriyodum çok çabuk acıkıyodum bide zaten sütümde yetersiz oruçta tutunca hiç olmadı 😌
Ben zor kilo veriyorum biraz ya bide hamur işi düşkülüğü var maalesef aralıklı oruç yapcam doğumdan sonra sütüme sorun olmazsa eğer anca öyle verebilirim daha önce de öyle çok iyi kilo verdim ama dayanmam lazım işte emzirmekte acıktırıyormuş 🤷

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar