Hamilelikte diyet

• Konbuyu başlatan Nurunannesi
  • Toplam 35 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nurunannesi tarafından oluşturulan Hamilelikte diyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,658 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte diyet
Konbuyu başlatan Nurunannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki Prenses Annesi 💜

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar hamilelikte bebeğe ve anneye zararı dokunamayacak şekilde diyet yapanlar var mı!? faydasını görenler yardımcı olabilir mi?
Valla hiç diyet yapmıyorum ne olursa yiyorum zaten çok acıkıyorum ilk çocuğumda 60 kiloyla hamile kaldım 93 kiloyla doğuma girdim sonra tekrar 58 kiloya düştüm kolay kilo veriyorum bu gebeliğimde de 60 kiloyla hamile kaldım

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Valla hiç diyet yapmıyorum ne olursa yiyorum zaten çok acıkıyorum ilk çocuğumda 60 kiloyla hamile kaldım 93 kiloyla doğuma girdim sonra tekrar 58 kiloya düştüm kolay kilo veriyorum bu gebeliğimde de 60 kiloyla hamile kaldım
Kilo vermek için doğumdan sonra ekstra bişey yaptın mı yoksa normal hayattaki gibi yedinmi

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Tedavisi olmuyormu peki ne tür bi rahatsızlık varmış
Tedavisi varmı bilmiyorum ama hamile olmadan önce ilaç kullaniyodum sürekli 2 seneye yakındır bağırsak hastasıyım arkamdan kan geliyo bağırsaklarda yara var kontrollere gidiyodum virüs çıktı gidemedim daha bide hamile kaldım doktora söyledim bebeğe bı zarari olur mu dedim olur dedi biraz büyüsün bebek öyle ilaç kullanıp kullanmamani söylerim dedi ama çok şükür bişey yok bebekde iyi inşallah bundan sonrada bu sorun olmaz

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Tedavisi varmı bilmiyorum ama hamile olmadan önce ilaç kullaniyodum sürekli 2 seneye yakındır bağırsak hastasıyım arkamdan kan geliyo bağırsaklarda yara var kontrollere gidiyodum virüs çıktı gidemedim daha bide hamile kaldım doktora söyledim bebeğe bı zarari olur mu dedim olur dedi biraz büyüsün bebek öyle ilaç kullanıp kullanmamani söylerim dedi ama çok şükür bişey yok bebekde iyi inşallah bundan sonrada bu sorun olmaz
Çok geçmiş olsun başka doktorlara da gözük mutlaka Allah dermanını da versin inşallah bebeğinden sonra devam edersin artık başka çare yoksa inşallah iyi olursun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar