Hamilelikte diyet

• Konbuyu başlatan Nurunannesi
  • Toplam 35 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nurunannesi tarafından oluşturulan Hamilelikte diyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,667 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte diyet
Konbuyu başlatan Nurunannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki Prenses Annesi 💜

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun başka doktorlara da gözük mutlaka Allah dermanını da versin inşallah bebeğinden sonra devam edersin artık başka çare yoksa inşallah iyi olursun
Sağolasın başka doktorlarada gidiyorum inşallah doğumdan sonra kontrollere devam edicem inşallah iyi olurum içimi ferah tutuyorum hep gecicek iyi olcaksin diyorum kendime

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Sağolasın başka doktorlarada gidiyorum inşallah doğumdan sonra kontrollere devam edicem inşallah iyi olurum içimi ferah tutuyorum hep gecicek iyi olcaksin diyorum kendime
İnşallah canım daha beterinden korusun rabbim bağırsak ülseri gibi bişey sanırım senin dediğin Allah yardımcın olsun inşallah tez vakitte sağlığına kavuşursun

Lale

Kayıtlı Üye
rank
Valla bulantı kesildi de midem kazana döndü sanki yiyemediklerimin acısını çıkartmış gibi oturdum bi tencere sarma yı öyle yedim valla sonumuz hayrolsun 😂😂 ama bulantım olmasada yemek yedikten sonra hep midemden tat geliyor yine bulanmıyor ama yine de ağzımın tadı hemen bozuluyor özellikle yumurta yada içinde yumurta olan şeyler yersem oda geçerse obeziteye doğdu devam 😂😂
Yumurta yiyemem asla evdekiler kahvaltıda hazırlarlar görünce bile kusabiliyorum ☺

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Evet ülser amin sağol inşallah hamilelerin duası kabul olur diyolar bende hep dua ediyorum
Geçmiş olsun tekrardan acil şifalar olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yumurta yiyemem asla evdekiler kahvaltıda hazırlarlar görünce bile kusabiliyorum ☺
Ben de hamilelikten önce iki haşlanmış yumurtayı ekmeksiz yerdim ama şimdi hiç yok 😔☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar