Hamilelikte kaç kilo aldınız yada alıyorsunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayseslem tarafından oluşturulan Hamilelikte kaç kilo aldınız yada alıyorsunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,141 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte kaç kilo aldınız yada alıyorsunuz
Konbuyu başlatan Ayseslem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
2 kilo normal mi peki nasıl başardın o kadar az kilo almayı canım maaşallah sana
2.5 yaşında oğlum var onunla ilgileniyorum sürekli birde akşam da olsa mutlaka yürüyüş yaptım çok beslenemiyorum da 2 öğün ve akşam meyve yiyorum o kadar Dr bebeği beslemişsin çok iyi dedi 35+5ken 3160 gr dı bebek kg su çok iyi dedi sağlıklı olsunda yeterli
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

O haftaya kadar 2 kilo çok iyi almışsın canım o ödem doğumdan kısa bir süre sonra geçiyor
Inş önceki doğumumdan sonra daha fazla ödem toplamıştım bacaklarım falan çok şişmişti ama iyi bakamamıştım kendime o yüzden sanırım bunda daha çok dikkat edicem

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
2.5 yaşında oğlum var onunla ilgileniyorum sürekli birde akşam da olsa mutlaka yürüyüş yaptım çok beslenemiyorum da 2 öğün ve akşam meyve yiyorum o kadar Dr bebeği beslemişsin çok iyi dedi 35+5ken 3160 gr dı bebek kg su çok iyi dedi sağlıklı olsunda yeterli
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Inş önceki doğumumdan sonra daha fazla ödem toplamıştım bacaklarım falan çok şişmişti ama iyi bakamamıştım kendime o yüzden sanırım bunda daha çok dikkat edicem
Maşallah bebeğin kilosu falan da iyiymiş doğumdan sonra neden ödem olmuş ki

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
45 ile hamile kaldım 53 kiloyum 27 haftalık. Ye ye ye doymuyorum sanki içimde kocaman bir beden var bir kendime yiyorum bir ona 🥺

Tüm sayfalar yüklendi.