Hamilelikte kaşıntı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Toprak Su tarafından oluşturulan Hamilelikte kaşıntı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,648 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte kaşıntı
Konbuyu başlatan Toprak Su
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Toprak Su

Leylakk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar vucudumun heryeri cok kasınıyor ilk hamilelğimdede olmustu benim gibi olan varmı ne yaptınız?
Senin ilk çocuğun da alerjik rahatsızlığı varmı benimde öyle oldum ikisindede alerji sıkıntısı çıktı herşeye alerjisi var ikisinin bundada var kaşıntı inşallah ondan değildir senin öylemi ya merak ettim

Toprak Su

Kayıtlı Üye
rank
Senin ilk çocuğun da alerjik rahatsızlığı varmı benimde öyle oldum ikisindede alerji sıkıntısı çıktı herşeye alerjisi var ikisinin bundada var kaşıntı inşallah ondan değildir senin öylemi ya merak ettim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Alerjisi yok canım

Irem6161.

Kayıtlı Üye
rank
Gittim tahlil filan yaptılar ama bişey cıkmadı hamilelik kaşıntısı dediler cildiyeci krem verdi biraz rahatlatıyor geri baslıyor
Bazen dr verdigi ilaclar etki etmiyor dogal ilaclara bak netten. Herkez gebeliginde fark seyler yaşarmis lekelenme çil oluşumu kac ay sonra gecer bilmiyorum ama geçmese dogumdan sonra geçer

N

Neslihan ve minnosum❤

Guest
Ayy sorma canim ben 11 haftaligim ama 2 haftadir bacaklarim ve karnim asiri kasiniyo ozellikle gece yataga girince basliyo bacaklarim kasinmaya 🤦‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar