Hamilelikte sigara kullananlar varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Büşracık tarafından oluşturulan Hamilelikte sigara kullananlar varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,885 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte sigara kullananlar varmı
Konbuyu başlatan Büşracık
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Bende yıllardır sigara kullanıyorum ama hiç bir zaman bağımlı olmadım. Gebeligi öğrenince de 2 tane yarım içtim sonra aşırı pişman oldum yaklaşık 5 aydır içmiyorum çok şükür 🙏 ama doğumdan sonra yine içerim yüksek ihtimalle çünkü keyifle içiyordum ve hiç birakma taraftarı değildim 😬

Büşracık

Kayıtlı Üye
rank
Bende içiyorum maalesef bırakamadım aksine bırakmak isteyince daha çok içmeye başladım engel olamıyorum 😔
Aklına geldikçe yoğurt ye belki azaltırsın bende öyle yapıyorum ilk gebeliğin mi ne kadarlıksın😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende yıllardır sigara kullanıyorum ama hiç bir zaman bağımlı olmadım. Gebeligi öğrenince de 2 tane yarım içtim sonra aşırı pişman oldum yaklaşık 5 aydır içmiyorum çok şükür 🙏 ama doğumdan sonra yine içerim yüksek ihtimalle çünkü keyifle içiyordum ve hiç birakma taraftarı değildim 😬
İyi yapıyorsun gebeyken kullanmamakla inş Hayırlı sağlıklı bir şekilde bebişini kucakladıktan sonra içersin 😊💝

İmoşun Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aklına geldikçe yoğurt ye belki azaltırsın bende öyle yapıyorum ilk gebeliğin mi ne kadarlıksın😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyi yapıyorsun gebeyken kullanmamakla inş Hayırlı sağlıklı bir şekilde bebişini kucakladıktan sonra içersin 😊💝
Yoğurt hiç yemem ki nasıl olur bilmiyorum 🙄 benim 3. Gebeliğim 22+3 canım Bi bebeğimi kaybettim biri sağ çok şükür 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.